Denisa Stehlíková je třetí vícebojařkou na Moravě

12. 10. 2016 · 1 minuta čtení · 7 fotografí
Téma Děti

Třinecký stadion je tradičním místem konání Mistrovství Moravy a Slezska ve vícebojích. Letos ale přivítal závodníky zimním počasím. Teplota během dvoudenních závodů jen málokdy byla vyšší než 10°C. Přesto skupina šesti závodníků z Hustopečí odjížděla v neděli odpoledne domů spokojená.

Denisa Stehlíková vybojovala bronzovou medaili v sedmiboji starších žákyň a k tomu jsme ještě získali další čtyři umístění do desátého místa.

Letos hustopečští atleti dosud získali tři medaile na moravských šampionátech. Dvě bronzové získala mladší žákyně Adéla Stehlíková ve výšce v hale i venku a stejnou medaili Radmila Vrbová ve víceboji žen v hale.

Čtvrtou medaili, opět bronzovou, pak do sbírky přidala starší žákyně Denisa Stehlíková v Třinci. V sedmi disciplínách se jí podařilo poskládat dohromady 2 836 bodů. Bodově nejlépe se jí vedlo ve výšce a v běhu na 150 m a celkem si vytvořila čtyři osobní rekordy. Denisa ziskem bronzové medaile korunovala velmi úspěšnou sezónu našich atletů.

V Třinci ale i ostatní naši závodníci patřili mezi nejlepší ve svých kategoriích. Přehled výsledků: Leona Zemčíková (4. místo, sedmiboj st. žákyně), Kristina Špačková (5. místo, pětiboj ml. žákyně), Martina Galburová (6. místo, pětiboj ml. žákyně), Vojtěch Prokeš (7. místo, pětiboj ml. žáků) Romana Maděřičová (11. místo, pětiboj ml. žákyně).

-had-, Foto: archiv klubu