Hustopeče

Navigace

Anketa

Wine Wellness Hotel Centro

Wine Wellness Hotel Centro

Husova 8

693 01 Hustopeče

 

+420 774 662 607

http://www.centro.cz, http://www.winewellness.cz

Wine Wellness Hotel Centro je zajímavým komplexem budov, kde se snoubí moderní architektura přední fronty s architekturou italské renesance – Domem pánů z Vizovic. V jeho podzemí se skrývají staré vinné sklepy, v areálu hotelu původně stál i rodný dům matky prvního československého prezidenta Tomáše Garrigue Masaryka. Vnitřní nádvoří hotelu poskytuje příjemné zahradní posezení v letních měsících. Pro uzavřené společnosti slouží i malý vinný sklípek.

 

 

Hotel nabízí speciality domácí i mezinárodní kuchyně v restauraci Amande a pivnici. Dalším zařízením je Centro Club s nabídkou sportovních aktivit – 3 kuželkové dráhy, 2 kulečníkové stoly, stolní fotbal, šachový stolek, internet point, vinný sklípek – příjemné posezení pro uzavřené společnosti s nabídkou krajových jídel, degustace vína s výkladem odborného sommeliéra, cimbálové muziky.

 

Hotel disponuje 55 pokoji a apartmány s komfortním vybavením pokojů tří kategorií (standard, superior a mezonetové apartmá) o celkové kapacitě 117 lůžek včetně přistýlek, konferenčními prostory pro 20 – 200 osob, k dispozici moderní didaktická technika, vhodné pro odborné semináře, firemní konference a školení, společenská setkání a salonky v moderním i historickém stylu.

Standardní pokoje

Poslední rekonstrukce byla dokončena v březnu 2015. Koupelna s toaletou, sprchou a fénem. K dispozici plochá LCD televize, Wi-Fi internet a telefon.

1 osoba               1 590 Kč (64 €)

2 osoby               1 990 Kč (80 €)

3 osoby               2 590 Kč (104 €)

Přístýlka                620 Kč (25 €)

 

Superior pokoje

Moderně vybavené, koupelna s toaletou, sprchou a fénem. Vybrané pokoje jsou klimatizovány. Součástí je plochá LCD televize, minibar, trezor, Wi-Fi internet a telefon.

1 osoba               1 990 Kč (80 €)

2 osoby               2 390 Kč (96 €)

3 osoby               -

Přistýlka                 620 Kč (25 €)

 

Mezonetové apartmá

Koupelna s toaletou, vanou a fénem. Manželská postel v patře. K dispozici LCD televize, minibar/lednice, trezor, klimatizace, kávový set, Wi-Fi internet a telefon.

Cena za pokoj (1-2 osoby)        2 990 Kč (120 €)

 

 

 

 

Regionální operační program Jihovýchod Evropská unie, fond pro regionální rozvoj

Copyright © 2012

Designed by Media Age
Developed by GRAWEB, s.r.o.