Menu Hledat

Antigenní testování testování v Hustopečích přebírá Nemocnice Hustopeče - rezervace ZDE

13. 5. 2021 · 1 minuta čtení · 1 fotografie
Téma Z města

Od pondělí 17. května 2021 přebírá antigenní testování v Hustopečích v prostorách M-klubu pod Společenským domem na Herbenově ulici Nemocnice Hustopeče. Pro již rezervované termíny se nic nemění, noví zájemci se mohou registrovat v novém rezervačním formuláři nemocnice:

69062

On-line objednání je nutno provést nejpozději v den před požadovaným termínem odběru, nejvýše však 14 dní předem.

Prosíme, vytiskněte si a vyplňte čestné prohlášení, že splňujete podmínky bezplatného testování, urychlíte tím Vaše odbavení na odběrovém místě. Současně, pokud potřebujete cizojazyčné potvrzení o výsledku testu, vytiskněte si následující formulář a vyplňte osobní údaje. Děkujeme.

Pokud zjistíte, že rezervaci nemůžete využít, proveďte její storno prostřednictvím původního e-mailu, který jste obdrželi při potvrzení rezervace, a umožněte využít termín někomu jinému. Děkujeme.

V případě potřeby volejte 519 407 311.

Vyšetření na stanovení přítomnosti antigenu viru SARS CoV-2 prostřednictvím POC antigenních testů se provádí bezplatně u všech osob, které jsou účastny veřejného zdravotního pojištění v České republice, a prokáží se průkazem pojištěnce nebo náhradním dokladem, a to však nejvýše jedenkrát za 3 dny.

Dále se vyšetření neprovádí u osob, které absolvovaly z důvodu onemocnění COVID-19 izolaci v rozsahu podle platného mimořádného opatření Ministerstva zdravotnictví upravujícího nařizování izolace a karantény a zároveň u nich neuplynulo více než 90 dnů od prvního RT-PCR testu s pozitivním výsledkem, a u osob kterým byl v posledních 3 dnech proveden test metodou RT-PCR nebo POC antigenní test s negativním výsledkem.odebírejte přes RSS
česky english deutsch