Apartmány Mandle

Brněnská 381/31, 69301 Hustopeče
Adresář Ubytování
Web: www.apartmanymandle.cz
Telefon: +420 606 334 558
E-mail: apartmanymandle@gmail.com
Provozovatel: Ing. Halka Prokešová

Dva nově postavené romantické apartmány s vlastními terasami v centru města Hustopeče, a přitom v zelené oáze klidu a romantiky.

Toužíte po romantických chvílích ve dvou? Chcete poznávat cyklostezkami protkané Hustopečsko a Lednicko-Valtický areál na kole a poté relaxovat v nově dokončených romantických apartmánech ve stylu francouzského venkova Provance s výhledem do zahrady? Nebo se chcete toulat pěšky a objevovat krásy zdejších mandloňových sadů a rodinnou historii a příběhy místních sklípků a vinařů při pohárku vyhlášeného moravského vína?

Naše nové a kompletně vybavené apartmány ve stylu francouzského venkova Vám nabídnou romantické lůžko s nebesy, obývací pokoj, plně vybavený kuchyňský kout se spotřebiči, prostornou koupelnu, s vlastními terasami pro popíjení kávy či vína i společnou venkovní terasou s lehátky a zahradní houpačkou, se zahradním domkem pro Vaše kola či jiné sportovní vybavení, s vlastním parkovacím stáním pro Vaše auto hned u apartmánu ve dvorním uzamykatelném traktu domu jsou především pro páry.

Ukázat na mapě uložit vizitku vcard