Penzion Pod Radnicí Hustopeče

Dukelské Náměstí 30/6, 69301 Hustopeče
Adresář Ubytování
Web: www.penzionpodradnici.cz
Telefon: +420 602 355 344
E-mail: recepce@penzionpodradnici.cz
Provozovatel: Penzion Pod Radnicí Hustopeče s.r.o.
Nově otevřený Penzion pod Radnicí prošel na jaře roku 2019 rekonstrukcí a nabízí 11 pokojů s balkonem i s TV. V nabídce máme prostorné moderně zařízené pokoje s manželskou postelí, oddělenými postelemi a také s možností přistýlky a dětské postýlky. Čtyři z našich pokojů jsou apartmány pro 4 nebo 5 osob. Kapacita penzionu je 39 osob.
 
Jako jediný penzion v celých Hustopečích se můžeme pyšnit vnitřním bazénem s vířivkou, k dispozici pouze pro hosty penzionu. Celoročně je voda udržována při teplotě 28 °C, ve vířivce 37 °C. Součástí našeho wellness je také finská sauna pro 4 – 6 osob, sprcha na ochlazení s toaletou, relaxační lehátka a bar s kuchyňkou.

Součástí každého pokoje je balkon orientovaný do dvora, koupelna se standardním vybavením, klimatizace a TV. Všechny balkony nabízí krásný výhled na jednu z největších dominant Hustopečí - Radnici. Radnice je postavena v novorenesančním stylu, má 3 patra a vysokou věž. 
Hosté Penzionu mohou využívat zcela vybavenou kuchyňku s lednicí, s varnou konvicí, s myčkou, s plynovým vařičem a s mikrovlnnou i s elektrickou troubou. 

Pro hosty nabízíme zdarma wifi připojení po celém areálu, parkování na vlastním parkovišti, hernu a dětský koutek, hlídanou úschovu kol.

Připraveni jsme také pro firemní akce. Naše školící místnost pojme 26 osob. Součástí je plně vybavená kuchyňka, včetně kávovaru, nealkoholických nápojů a lednice. V případě zájmu zajistíme catering. Samozřejmostí je dataprojektor a reproduktory s projekční stěnou.

Ukázat na mapě uložit vizitku vcard