Vinný sklep U Krbu

Kpt. Jaroše 21, 69301 Hustopeče
Adresář Vinařství
Web: www.ukrbu.cz
Telefon: +420 725 724 982
E-mail: sklep@ukrbu.cz
Provozovatel: U Krbu s.r.o.

V prostorném sklepě s kapacitou 80 osob posedíte nad vínem s rodinou a přáteli při oslavě výročí, nebo s kolegy na firemní akci i celodenním školení.

Rádi k nám jezdí lidé posedět nad vínem s přáteli, nebo s rodinou oslavit narozeniny, promoci atd. Sklep má více částí, proto se i v menším počtu cítíte útulně.

Firmy u nás už léta pořádají vánoční večírky, oslavy a teambuildingové akce. Před krbem je dostatek místa i na tanec a atmosféru může doplnit například moravská cimbálka.

Počítáme také s firemními prezentacemi, proto u nás nebudete řešit potíže jako kam s promítacím plátnem.

V případě zájmu vám připravíme degustaci se someliérem, pohoštění i pořádnou teplou večeři od naší báječné kuchařky. Od rautu po jakékoli menu.

Připravíme vám, co si budete přát. Ozvěte se a pošleme vám naši nabídku. V odděleném klasickém sklípku, kde vás náš someliér provede pestrou paletou chutí a příběhů vín od vinařů z okolí. V komorní atmosféře archivního sklepa degustujete minimálně 6 vzorků. Vína, která vás během degustace nejvíce osloví, vám následně podáváme na stoly.

Nechcete se časově omezovat a po hezkém večeru rovnou i přespat? Nabízíme příjemné ubytování pro 15 osob ve 4 apartmánech přímo nad sklepem.

Rádi připravíme také další program v rámci sklepa i mimo něj – v případě zájmu nám dejte vědět a my vám zašleme návrhy. Nebo vyrazte po okolí na vlastní pěst podle našich tipů na supr výlety a akce.

Ukázat na mapě uložit vizitku vcard