Menu Hledat

Zapojte se do Sousedského Blešáku. Rezervujte si stánek.

20. 6. 2022 · 1 minuta čtení · 1 fotografie
Menší komunitní akce jsou v Hustopečích čím dál populárnější, jak jsme se opět přesvědčili na nedávném Pikniku na Křížovém kopci. V sobotu 10. září se budeme moci opět neformálně sejít. Tentokrát na druhém ročníku Sousedského blešáku na Dukelském náměstí.

Hlavním bodem programu, jak název napovídá, bude prodej či směna všeho, co máte doma nepotřebného a rádi byste to poslali dál do světa. Udat můžete knihy, oblečení, drobnou elektroniku, dekorace apod. Nově také nabízíme místa i všem vám, kteří doma vyrábíte ruční výrobky, pochutiny, tvoříte, malujete a pod.

Pronájem stánku je zdarma, je však nutné si jej zarezervovat na tel.: 776 234 202. Jak se osvědčilo v loňském roce, není nutné ve stánku stát po celé odpoledne, můžete prodávat i formou připravené kasičky.

Zatímco v loňském roce jsme vás v rámci doprovodného programu vzali do výšin na kostelní střechu a věž radnice, letos vás naopak zavedeme do podzemí pod Dukelským náměstím. Otevřou se vám brány sklepení pod parkovištěm, pod muzeem, pod kostelem a pod historickým domem po paní Nohelové. Na všech místech budou navíc připraveny i programy pro celé rodiny.

Chybět samozřejmě nebude ani hudební doprovod, opékání špekáčků a palačinky pro děti zdarma (pro dospělé za dobrovolný příspěvek), bar u MaKových panenek s degustací vín zdarma, FUN zóna pro děti v parku před kostelem (kam si také můžete přinést piknikovou deku).

Celou akci připravujeme ve spolupráci s dobročinným obchůdkem Narana, který o týden později v sobotu 17. září naváže další sousedskou akcí Zažít město jinak. O podrobném programu budeme včas informovat.

Těšíme se na setkání s vámi!
odebírejte přes RSS
česky english deutsch