Děti o podzimních prázdninách poprvé přespaly na nové Pavučině

1. 11. 2019 · 1 minuta čtení · 8 fotografí · 1 video

 Podzimní prázdninový tábor pořádá Centrum volného času pravidelně, v minulosti měl ale vždycky příměstskou formu, letos poprvé na něm děti zůstaly i přes noc!Podle vedoucí Ivety Vodákové byli malí nocležníci z nových pokojíčků nadšení. Líbil se jim výhled z oken, stolečky i měkké postele. Pět ze sedmi pokojů s názvy stromů se na dva dny proměnilo v tajemné komnaty, pavoučí, nebo pekelnou. Dívkám ve vlčí komnatě se prý zdály sny o vlcích. 

Na táborníky tu čekaly zapeklité úkoly. „Každý rok se na halloweenskou noc objevuje poklad, takže jsme v komnatách hledali kousky mapy k pokladu,“ přiblížila program večera vedoucí Hana Mokrá. Než se děti vydaly na stezku odvahy s hledáním pokladu, stihly ještě výšlap na rozhlednu a vyrobili dýňové strašáky.
Druhý den ráno se pustili do tvoření halloweenských svícínků a po obědě je čekal karneval. Všichni se převlékli do kostýmů, namalovali se a užily si rej v maskách se spoustou her a soutěží.

Plni zážitků se malí táborníci ve středu večer vrátili z Pavučiny domů. Mnozí se sem ale brzo vrátí do některého z kroužků a už teď se těší na další akci s přepáváním!

-kam-


odebírejte přes RSS