Děti vyměnily učitele za šmoulíky

21. 2. 2020 · 1 minuta čtení · 9 fotografí · 1 video

Veškeré prázdniny milují všichni školou povinní. Ty jarní se někteří rozhodli strávit babiček a dědečků, jiní brázdí zasněžené hory a další se účastní příměstského tábora v Centru volného času. Tábory na Pavučině jsou zárukou kvality. Potvrzuje to fakt, že zájem účastníků neustále stoupá a kapacita se většinou okamžitě zaplní.

„Letos se nám přihlásilo dvacet jedna účastníků – o jarní příměstský tábor zájem roste určitě, kdysi jsme začínali na asi sedmi dětech, teď po vyhlášení tábora byl okamžitě naplněný,“ vysvětluje vedoucí tábora Iveta Vodáková.

Harmonogram dne je téměř stejný, program se však každý den mění, aby se děti nenudily zažily toho co nejvíc. Letošní tábor byl inspirován známými modrými pohádkovými postavičkami. „Všechno máme se šmoulí tématikou, protože některý šmoula byl farmář, byli jsme se podívat na ovčí farmě na jehňátka, byli jsme u koní, dnes jsme měli šmoulu kuchaře, dělali jsme pizzu, včera jsme měli šmoulu Koumáka, byli jsme na výletě v Brnu ve Vida Centru, ještě nás čeká šmoulí olympiáda, karneval, máme toho připraveného dost,“ líčí nadšeně program vedoucí Vodáková.

Čtvrteční dopoledne patřilo kromě vaření i šifrové hře taťky Šmouly, která v téměř jarním počasí bavila každého.

Příměstské tábory mají výhodu v tom, že vykryjí čas, který děti běžně tráví ve škole, tudíž pomáhají rodičům, a zároveň se dětem postarají o skvělé zážitky.

-slam-

 

odebírejte přes RSS