Divadelní hra Na dosah má za sebou premiéru

5. 9. 2018 · 1 minuta čtení · 1 fotografie · 1 video
Téma Kultura

Divadelní soubor Motýl představil v sobotu 1. září divákům novou hru s názvem Na dosah. Její autorkou, stejně jako zakladatelkou a herečkou souboru, je Marie Fasorová z Popic. „Hra je o dvou párech lidí, kteří spolu žijí. Je o lásce, nenávisti, sobectví, naději i o prohrách,“ představila svoji autorskou prvotinu Fasorová.
Ta má k divadlu blízko již od základní školy, kdy ji k němu přivedl její učitel Ivan Poul. Hodně zkušeností jí přineslo působení v hereckém studiu Švandova divadla i angažmá v hustopečském ochotnickém souboru Foor.

„Tento projekt by se nikdy nepodařil bez fyzické, psychické i finanční podpory celé řady lidí. Chci poděkovat všem, kteří se na něm podíleli, a především svojí kamarádce, výborné režisérce a herečce Švandova divadla Martině Krátké, která ho dotáhla do konce,“ vyjádřila vděčnost Fasorová.
Hra Na dosah od diváků, kteří po představení aplaudovali ve stoje, sklidila velký úspěch. Reprízu soubor uvede v Hustopečích v sobotu 20. října. Nenechte si ji ujít, máte ji na dosah.
-hrad-
32491
Autorka hry Marie Fasorová společně s režisérkou Martinou Krátkou

odebírejte přes RSS