Divadelní komedie vyprodává sály a míří i do Hustopečí!

6. 10. 2021 · 1 minuta čtení · 1 fotografie · 4 videa

Sál Kina Hustopeče se opět začíná plnit diváky a kromě filmových premiér, jakými jsou filmy Karel, Zbožňovaný, Dopis Ježíškovi, nebo Ztraceni v ráji, se dočkáme i série divadelních představení, které patří do kategorie "musím vidět".

V pátek 15. října si nenechte ujít mistrovskou komedii Chlap na zabití s Miroslavem Vladykou a Filipem Blažkem v hlavních rolích. Vstupenky jsou stále k dostání ZDE.


Užijeme si i hudební večery. Tím prvním bude několikrát odložený koncert obnovené folkové legendy Nerez a Lucia v úterý 12. října. Vstupenky ZDE.


Nezapomněli jsme ani na děti, za kterými přijede loutková revue Veselá pouť v podání loutkoherecké skupiny Loudadlo! Již tuto neděli 10. října! Vstupenky ZDE.


První listopadový víkend přivítáme v Hustopečích ochotnické soubory v rámci divadelní přehlídky Šmardovo sousedské divadlo. Program a vstupenky ZDE.

75803

A v úterý 23. listopadu přenecháme divadelní prkna opět profesionálům - s divadelním představením Třetí prst na levé ruce do Hustopečí přijede Iva Pazderková a Martina Randová. Vstupenky ZDE.


A poznámka na závěr: S přibývajícími diváky bychom v Kině uvítali i brigádníky do pokladny či za bar kinokavárny... Zájemci, pište na kino@hustopece.cz. Děkujeme.


odebírejte přes RSS