Divadelní festival Pod širým nebem opět nabízí bohatý program

22. 5. 2017 · 1 minuta čtení · 1 fotografie
Téma Kultura

Na začátku prázdnin ožijí Hustopeče oblíbeným Divadelním festivalem Pod širým nebem. Na diváky čeká, kromě kulturního zážitku, unikátní historická atmosféra nádvoří domu U Synků, opojné víno místních vinařů a živá hudba k poslechu. 

Festival zahájí ve středu 12. července komedie Jeppe z Vršku v podání hustopečského Divadelního souboru FOOR. Navazuje bohatý víkend, kdy v pátek odehrají známí herci Světlana Nálepková, Ondřej Kavan a Martin Sochor hru o známé francouzské šansoniérce Edith Piaf. V sobotu se můžete těšit na Lakomce v podání Dvorního divadla Hlohovec. V neděli pobaví, určitě nejen děti, Divadlo Koráb pohádkou z hudebního království Kašpárek a drak. Ve středu 19. července se můžete přijít podívat na Divadelní spolek Kroměříž a jejich hru Na útěku. Další víkendový program zahájí představení Domácí@štěstí.hned, ve kterém hrají Michaela Dolinová, Iva Hűttnerová a David Suchařípa. Festival zakončí swingový koncert tria Priester Sisters v nezvyklém složení kytara, akordeon a housle.   

V ceně vstupného je zahrnuta sklenka vína na uvítanou. Můžete si zakoupit i zvýhodněnou permanentku na všechny představení za 1350 Kč. Vstupenky jsou k dostání v Turistickém informačním centru Hustopeče, v síti Ticketstream, SMSticket nebo přímo na místě před představením. Hraje se za každého počasí. 

Pro více informací sledujte www.hustopece.cz 

Program Divadelního festivalu Pod širým nebem: 

12. 7. – Jeppe z Vršku – Divadelní soubor FOOR Hustopeče 

14. 7. – Edith Piaff – Milovat k smrti – Hrají: Světlana Nálepková, Ondřej Kavan, Martin Sochor. 

15. 7. – Lakomec – Dvorní divadlo Hlohovec 

16. 7. – Kašpárek a drak – Divadlo Koráb 

19. 7. – Na útěku – Divadelní spolek Kroměříž 

21. 7. – Domácí@štěstí.hned – Hrají: Michaela Dolinová, Iva Hűttnerová a David Suchařípa. 

22. 7. – Swingový večer se skupinou Priester Sisters 

-ves-

16713

odebírejte přes RSS