Do Hustopečí míří laskavý písničkář i lumpačiví klauni

18. 8. 2020 · 1 minuta čtení · 2 videa

Kulturní program Léto pod ořechem se stejně jako letní prázdniny blíží ke svému konci a předposlední víkend to rozjede naplno. 

V pátek 21. srpna se v areálu M-klubu na Herbenově ulici ve 20:00 představí laskavý folkový písničkář Vojta Kiďák Tomáško. 


Vojta Kiďák Tomáško, vlastním jménem Vojtěch Tomáško je trampský a folkový písničkář, zakladatel a bývalý člen známé trampské skupiny Roháči z Lokte, s níž vystupoval od jejího založení až do roku 1984. Je držitelem několika Port. V současnosti vystupuje sólově. Je autorem téměř 300 písní a písňových textů, také celé řady humorných povídek. Jeho písně jsou pilířem repertoáru Roháčů z Lokte, píše i pro další interprety a skupiny, mj. pro Věru Martinovou.

Neděle se zaměří na nejmenší diváčky

Divadlo Facka z Uherského Hradiště představí v neděli 23. srpna dětem z Hustopečí dva klauny, kteří utíkají z cirkusu a zakládají si společně s dětmi cirkus svůj vlastní. Představení je založené na cirkusových dovednostech, improvizaci a vzájemné interakci s dětmi. Děti zde mají možnost seznámit se jak s cirkusovým, tak i divadelním uměním. Začínáme v 18:00 pod ořechem!


Předprodej vstupenek ZDE.

odebírejte přes RSS