Do kina i na další akce města od čtvrtka bez omezení!

8. 2. 2022 · 1 minuta čtení · 3 fotografie
Téma Kultura

Kino Hustopeče oznamuje,

že na základě rozhodnutí vlády ruší od čtvrtka 10. února povinnost návštěvníků prokazovat se při vstupu na jakékoliv představení certifikátem o očkování či prodělání nemoci Covid 19.

Nadále však zůstává v platnosti nařízení o nošení respirátorů ve vnitřních prostorách. Věříme, že tato drobnost vás už neodradí a přijdete se podívat na filmy a divadla, které pro vás v nejbližší době připravujeme.

NENECHTE SI UJÍT:

Hned ve čtvrtek 10. února navštivte premiéru dlouho očekávané české pohádky Tajemství staré bambitky 2. Vstupenky online ZDE.

V neděli 13. února si nenechte ujít skvěle hodnocenou komedii Mimořádná událost s Janou Plodkovou, Igorem Chmelou či Jenovéfou Bokovou v hlavních rolích. Vstupenky online ZDE.

Z divadelních představení doporučujeme několikrát odloženou groteskní komedii Blázinec s Miroslavem Táborským v hlavní roli, kterou uvedeme v pondělí 21. února v 19:30. Vstupenky online ZDE.

Připomínáme také, že do konce února je možné v Turistickém informačním centru zakoupit vstupenky na březnové Slavnosti mandloní a vína za nejvýhodnější cenu pro obyvatele Hustopečí. 

A jako bonus vám můžeme oznámit, že tento týden probíhají poslední přípravy na znovuotevření naší Kinokavárny, ve které bude Café Auspitz podávat své vyhlášené loupáčky, vynikající kávu a další dobroty. O otevření budeme včas informovat...

Těšíme se na setkávání při všech kulturní akcích!

odebírejte přes RSS