Domácí štěstí vyprodalo nádvoří domu U Synků

24. 7. 2017 · 1 minuta čtení · 10 fotografí · 1 video

Nádvoří domu U Synků patřilo i tento víkend divadelnímu festivalu Pod širým nebem. S komedií Domácí@štěstí.hned se představili Iva Hüttnerová, Michaela Dolinová a David Suchařípa.
Do posledního místa zaplněné hlediště s napětím sledovalo, jak pár středního věku vybruslí z manželské krize. Ona je úspěšná manažerka, která nestíhá péči o byt ani manžela, on je muzikant, bohém a tak trochu muž v domácnosti. Pohodovou atmosféru se u nich snaží nastolit paní Vilemína Grunturádová, kterou žena najala na výpomoc v domácnosti.
A co to vlastně domácí štěstí je? Domácí štěstí je pro každého něco jiné. Pro někoho je to hodně rodinný život, pro někoho méně. Zobecnit se to nedá," uvedla herečka a představitelka hlavní role Iva Hüttnerová.
Přesný recept si návštěvníci pátečního představení neodnesli. Ten musí hledat každý sám a ani rady zkušené pomocnice nemusí být to pravé ořechové. Nikdy totiž není jisté, zda i ona sama se jimi řídí a opravdu právě u nich doma fungují a panuje zde dokonalé domácí štěstí. 
Lehká komedie vyloudila úsměvy na tvářích celé řady diváků vyprodaného hlediště. Ti se pobavili, ochutnali sklenku dobrého vína a někteří si i zazpívali s cimbálovou muzikou Vonica.
-hrad-


 

odebírejte přes RSS