Dva nahatí chlapi pobavili publikum ve společenském domě

7. 2. 2023 · 1 minuta čtení · 6 fotografí · 1 video
Téma Kultura

Stalo se vám někdy, že jste dostali obsáhlou odpověď aniž byste položili otázku? Naší televizi ano, a to před divadelním představením Dva nahatí chlapi, se kterou do Hustopečí přijeli Martin Kraus, Martina Randová, Daniela Šinkorová a hlavně hustopečským dobře známý Martin Zounar.  


„Zdravím všechny hustopečské, musím říct, že na toto město mám moc hezké vzpomínky. Jednak z dob, kdy jsem sem jezdili s divadelním spolkem Háta a hlavně z jedné akce, kdy jsem před dvanácti lety otevíral vaši rozhlednu a musím říct, že vaše mandlovice mi podsekla nohy. Dodnes na to vzpomínám a ještě dnes se musím všem omluvit, protože to bylo opravdu pekelné. Ale máte ji výbornou,“ kál se bez vyzvání sympatický herec, který opravdu při otevírání rozhledny podcenil sílu hustopečské mandlovice.

Hru Dva nahatí chlapi, za kterou sklízí jedno uznání za druhým ovšem nezapomněl řádně vychválit. „Nejdřív jsme sbírali odvahu se do toho pustit, protože to není úplně příjemné být omotaný jenom dekou. Ale šli jsme do toho naplno a ta absurdita toho příběhu je prostě skvělá. Proto doporučuju všem, kteří nestihli dnešní představení v Hustopečích, aby si nás vyhledali a přijeli za námi. My do Hustzopečí přijedeme rádi znovu, máme v repertoáru další komedie, na které se moc těšíme,“ pozval Zounar a s grácií sobě vlastní se šel vysvléknout do svého kostýmu. Nutno dodat, že i v Hustopečích se diváci skvěle bavili. -nov-


odebírejte přes RSS