Festival dobrého jídla a zábavy ovládl náměstí

9. 7. 2023 · 1 minuta čtení · 12 fotografí · 1 video
Téma Kultura

Dukelské náměstí v Hustopečích hostilo o víkendu Family Food Festival CZ. Ten dostál svému jménu a nabídl pokrmy i zábavu pro malé i velké. 


„Návštěvníci mohli ochutnat například pečené selátko, burgery různých typů, včetně lososového, langoše i speciality řecké a indonéské kuchyně. Děti zase ocenily palačinky, hranolky a čerstvou novinku, koblížky s tyčinkami Snickers a Oreo,“ vyjmenovala pestrou nabídku jedna z organizátorek, Romana Haramia. 

Nechyběla vína, pivo, nealko, míchané drinky ani káva. Doprovodný program zajistil DJ Rubenz a děti zase zabavily skákací hrady, omalovánky, malování na obličej nebo pletení copánků. 

Organizátoři letos zahájili svoji pilotní sezónu a po Oslavanech a Hrušovanech nad Jevišovkou zamířili do Hustopečí. „Food festivaly navštěvujeme už opravdu dlouho s naším Bad Boys Burgers & Grill a hodně nás to baví, takže jsme se rozhodli, že založíme svůj vlastní a zařadíme jídla, která chutnají a návštěvníci je ocení, doplnila Haramia. 

Z Hustopečí přejeme týmu hodně skvělých akcí a věříme, že příští rok je přivítáme s plnou parádou v nově budovaném amfiteátru pod společenským domem.

-hrad-
Foto: J. Hrádková, archiv pořadatele

odebírejte přes RSS