Hody v Hustopečích budou!

6. 8. 2020 · 1 minuta čtení · 1 fotografie

Hustopečská chasa vás zve na krojované hody, které se uskuteční 14. až 16. srpna na ulici Herbenova před společenským domem.

Jako tradičně je zahájíme v pátek 14. srpna v 17 hodin ručním stavěním máje a besedou s cimbálovou muzikou Lašár. Silní muži jsou vítáni.

V sobotu 15. srpna bude průvod s několika zastaveními, který nahradí zvaní. Průvod vyjde v 18 hodin od společenského domu, kde paní starostka hody (snad) povolí. :-) Na průvod ve 20 hodin naváže večerní zábava s dechovou hudbou Sokolka.

Hodové veselí se protáhne i do neděle 16. srpna. Začneme v 11 hodin krojovanou mší v kapli svatého Rocha na Křížovém kopci. Ve 13:30 bude následovat sraz všech krojovaných včetně dětí na křižovatce ulic Nová a Školní. Odtud ve 14:30 vyjde průvod, který zamíří na Herbenovu ulici a tam proběhne odpolední zábava se sólem pro děti i s tradiční zavádkou. Večerní zábava bude od 20 hodin. Celý den bude hrát dechová hudba Svatobořáci.

Vstupné na večerní zábavy je 100 Kč.

Všechny návštěvníky prosíme o dodržování hygienických opatření. Doporučujeme vzít si vlastní skleničku. Na místě bude dezinfekce a při sólech jednorázové kalíšky.

Na setkání s vámi se těší Hustopečská chasa 


 

 

 

 

odebírejte přes RSS