Hrůza, strašidla a děs na kině!

4. 11. 2019 · 1 minuta čtení · 12 fotografí · 1 video

Ačkoliv čeští občané stále dávají přednost místním Dušičkám před americkým Halloweenem, Halloween si v našich zemích pomalu ale jistě vydobyl své místo. Nikoho tedy už nezaskočí halloweenská výzdoba, party se strašidelnou tematikou, drinky podobající se krvi, ani pochutiny ve tvaru hrobu či rakve. To vše a mnohem více ve čtvrtek nabídlo i místní kino ve spolupráci s kinokavárnou.

Program zahájilo promítání premiéry animovaného filmu Addamsova rodina, které nalákalo především nejmenší diváky. Po filmu však program pro děti nekončil. Prostor kavárny byl vhodným útočištěm k vyčerpání energie pro všechny v méně či více děsivých maskách. Na milovníky sladkého čekalo ve vitríně nepřeberné množství halloweenských specialit. ,,Máme tady pavoučí hnízdo, strašidelné cupcaky, hrobeček a rakvičkový cheesecake," představila sladkosti, nad kterými strávila šestnáct hodin, vedoucí kavárny Alena Wetterová.

Na své si přišly i starší věkové kategorie. Ani ty nebyly ochuzeny o rádoby strašidelný film, Zombieland 2. Zlatým hřebem večera pak byl takzvaně „odpojený“ koncert nově vzniklé tříčlenné kapely a následná afterparty. ,,Jsme úplně nová kapela, co jsme se tady s klukama z Hustopeč zformovali, cvičíme úplně novým formátem, protože teď jsme si všechno hodili do akustiky, což je pro nás úplně jiné, nové, museli jsme spoustu songů předělat tak, aby to vůbec fungovalo," navnadil na koncert Wolves in Flames spolupořadatel akce Stanislav Kralovič.

Protože se jednalo akustický koncert, bubeník hrál na místo svého klasického nástroje na vajíčko, ostatní doprovodné nástroje byly irská flétna, akustická kytara a basa.

-slam-

odebírejte přes RSS