Hustopečské listy budou mít mimořádné vydání. Volební

6. 8. 2018 · 1 minuta čtení
Téma Z města
V září dostanou všechny domácnosti v našem městě dvoje Hustopečské listy. První najdou ve svých schránkách o víkendu 8. – 9. září. Jednat se bude o pravidelné letní dvojčíslo, které nabídne – stejně jako obvykle, informace z dění v Hustopečích. 
Další Listy budou k dispozici o čtvrtém zářijovém víkendu a věnovat se budou blížícím se komunálním volbám. Ty se uskuteční 5. a 6. října. Cílem mimořádného vydání je informovat občany o programu a plánech kandidátů do jedenadvacetičlenného zastupitelstva, které bude v následujících čtyřech letech rozhodovat o běžném hospodaření, chodu i investicích města.
Každá politická strana či uskupení bude mít pro svoji prezentaci vyčleněný stejný prostor o velikosti dvě A4, řazení bude odpovídat vylosovaným číslům. Výtisk bude celobarevný, týkat se bude pouze voleb a od běžného vydání ho odliší i grafika. Tu si můžou autoři příspěvků nechat zcela ve své kompetenci, v případě jejich zájmu ji zpracuje grafička města. Uzávěrka pro zasílání příspěvků je stanovena na 2. září včetně.
Důležité informace o volbách v Hustopečích můžete sledovat také na webových stránkách města v sekci volby
-hrad- 

 

odebírejte přes RSS