Hustopečské pobavil komik Lukáš Pavlásek

26. 4. 2023 · 1 minuta čtení · 3 fotografie · 1 video
Téma Kultura

V úterý 25. dubna se v hustopečském kině představil populární komik a muž mnoha dalších talentů Lukáš Pavlásek. Diváky pobavil svým standupovým pořadem Kdo nepláče není Čech. 


Během devadesáti minutového programu stačil Pavlásek představit nejlepší i nejhorší vlastnosti Čechů a ve většině historek se sami diváci poznali, což je o to víc pobavilo. „Tento pořad už je léty prověřený, má několik stovek repríz a pořád se tomu diváci smějí. I když mám i jiné pořady, jiná témata. Ale mě to baví, protože při standupu je důležité, aby diváci reagovali, bez toho to nejde. A tady právě reagují velmi živě, což je pro komika radost,“ svěřil se Pavlásek.

Rodák z Humpolce se do povědomí široké veřejnosti zapsal účinkováním v televizní taneční soutěži a mnoha reklamách. Věnuje se ale také psaní knih a hudebních textů. „Samozřejmě ty standupy jsou nejviditelnější, protože se šíří internetem a zároveň se to dá dělat kdekoliv. Ale mě baví úplně všechno, rád to střídám. A vážím si každého, kdo v dnešní době sáhne po knížce,“ nechal se slyšet.

A právě na novou knihu lákal i hustopečské. „V květnu budu psát novou dětskou knížku Výprava do Cvokáčova, což je o vesničce, ve které se dějí velmi zvláštní věci. Už jsem napsal dvě knihy pro děti, Neuvěřitelně šílené příběhy a Bláznivá škola, a obě se líbily, tak toto bude takové volné pokračování,“ navnadil čtenáře. -nov-

odebírejte přes RSS