Menu Hledat

Hustopečští sportovci se neztratili ani na okrese

28. 2. 2019 · 2 minuty čtení · 1 video
Téma Sport

V úterý 26. února se v prostorách mikulovského zámku konal galavečer s vyhlašováním nejlepších sportovců okresu Břeclav za rok 2018. Hustopeče zde měly několik výrazných želízek v ohni, které k velké radosti naplnily očekávání.


V hlavní kategorii Sportovec roku se na třetím místě umístil házenkář Jiří Bavlnka z Legaty Hustopeče a mezi dalšími oceněnými jednotlivci se ocitli i ironman Marek Svoboda a stolní tenista Antonín Schwarzer z týmu TJ Agrotec Hustopeče. 

Mezi talenty do 20 let bodoval na třetím místě karatista Vojtěch Sůkal a bez ocenění neodešla ani badmintonistka Barbora Korábová, která se před měsícem stala i sportovkyní roku Města Hustopeče.

Házenkáři z Legaty Hustopeče bodovali mezi seniorskými i mládežnickými kolektivy a druhým místem byl oceněn i jejich trenér Petr Semerád. 

Velkého ocenění se dostalo Hustopečskému skákání, když bylo vyhlášeno Akcí roku okresu Břeclav.

Všem sportovcům ze srdce gratulujeme a děkujeme za reprezentaci města.


Výsledky ankety:

Sportovec okresu:

1. Karin Adámková (stolní tenis, MSK Břeclav)
2. Markéta Nedělová (veslování, S.V.K. BŘECLAV)
3. Jiří Bavlnka (házená, Legata Hustopeče)

Další ocenění jednotlivci:

Roman Paulík (atletika, TJ Lokomotiva Břeclav)
Jaroslav Hílek (fotbal, TJ Sokol Lanžhot)
Dana Čechová (stolní tenis, MSK Břeclav)
Jan Herzán (kuželky, Lokomotiva Valtice)
Marek Svoboda (ironman, Fittness Club Freedom Hustopeče)
Antonín Schwarzer (stolní tenis, Agrotec Hustopeče)

Tomáš Pálka (fotbal, Moravan Lednice)

Talent do 20 let:

1. Anna Jaborníková (cyklistika, SPORTCOMPLEX z.s.)
2. Dalibor Neděla – Aleš Pospíšil (veslování, S.V.K. BŘECLAV)
3. Vojtěch Sůkal (karate, L.F.Karate Hustopeče)

Další ocenění:

Jakub Petrjanoš (atletika, TJ Lokomotiva Břeclav z. s.)
Tomáš Oberndorfer (atletika, TJ Lokomotiva Břeclav z. s.)
Matěj Kristoň (fotbal, Městský sportovní klub Břeclav z.s.)
Barbora Korábová (badminton, TJ Agrotec Hustopeče)
Veronika Jadrná (cyklistika, SPORTCOMPLEX cycling team)
Daniel Fabikovič (volejbal, TJ Lokomotiva Břeclav z. s.)
Štěpán Urbánek a Martin Drabálek (kolová, Sokol Šitbořice)

Kolektiv dospělých:

LOCOS BŘECLAV – muži  (softball)
MSK Gumotex Břeclav -ženy (stolní tenis)
Legata Hustopeče – muži (házená)

Kolektiv mládeže:

LOCOS BŘECLAV – kadeti (softball)
Legata Hustopeče – starší žáci (házená)
TJ Lokomotiva Břeclav – žáci (volejbal)

Trenér roku:

Milan Valachovič (fotbal, TJ Sokol Lanžhot)
Petr Semerád (házená, Házená Legata Hustopeče)
Klára Klimovičová (atletika, TJ Lokomotiva Břeclav z. s.)

Akce roku: 

Hustopečské skákání 2018 (atletika, Město Hustopeče a TJ Agrotec Hustopeče)

Sportovec roku – krajánek:

Patrik Levčík (malá kopaná, Brno)
Veronika Zemanová (Silový trojboj, TOROGYMTYM)

Osobnost roku:

Pavel Šilingr (lyžování, TJ Sokol Němčičky)
Milan Tesař (volejbal, SSK Břeclav)
Milan Tomášek (volejbal)

-nov-

odebírejte přes RSS
česky english deutsch