Je tu poslední soutěž o vstupenky na festival Pod širým nebem

20. 7. 2017 · 1 minuta čtení · 1 fotografie · 1 video
Téma Kultura
Letní divadelní festival Pod širým nebem nabízí poslední dvě představení. V pátek mají diváci možnost zhlédnout herecké umění Michaely Dolinové, Ivy Hüttnerové a Davida Suchařípy ve hře Domácí@štěstí.hned. Představení hlásí vyprodáno. Ale nezoufejte, pokud chcete o víkendu prožít kulturní zážitek, tak si nenechejte ujít sobotní swingový koncert tria Priester Sisters. 

Zároveň vyhlašujeme novou soutěž o třikrát dvě vstupenky na tento závěrečný koncert divadelního festivalu Pod širým nebem. Půvabné sestry si svým přirozeným vystupováním a specifickým humorem získávají srdce stále více fanoušků. Do swingové hudby přinášejí nový rozměr svými instrumentálními dovednostmi. V nezvyklém složení kytara, akordeon a housle samy doprovází svůj zpěv a proměňují tak koncerty v ojedinělý zážitek.


Teď máte možnost vyhrát třikrát dvě vstupenky na toto představení zdarma. Stačí správně zodpovědět soutěžní otázku: Jaká jsou křestní jména těchto tří sester? 

Své odpovědi zasílejte na e-mail vesela@hustopece.cz do pátku 21. 7. do 10.00 hodin. Do předmětu mailu napište SOUTĚŽ DIVADLO a nezapomeňte uvést své jméno a telefonní číslo, abychom vás mohli v případě výhry včas informovat. Ze správných odpovědí na každou otázku vylosujeme tři výherce. Každý z nich získá na představení dvě vstupenky zdarma. Kdo nevyhraje, nemusí zoufat, vstupenky jsou k dostání na místě před představením, v Turistickém informačním centru v domě U Synků nebo prostřednictvím portálů Ticketstream a SMSticket. V ceně vstupenky je sklenička vína. Hraje se za každého počasí.

-ves-

18875

 

odebírejte přes RSS