Kabelové vysílání ke zhlédnutí i na webu města

27. 2. 2019 · 1 minuta čtení · 1 video

Od začátku února 2019 procházelo kabelové vysílání Hustopečské televize několika změnami, díky kterým docházelo k dočasným výpadkům. Už tento týden se vše podařilo spustit tak, aby kabelové vysílání bylo pro diváky atraktivnější, aktuálnější a aby nabízelo větší prostor pro inzerci.


Kabelové vysílání můžete navíc nově sledovat i na stránkách města Hustopeče, a to v zápatí stránky spolu s odkazy na YouTube kanál hustopečské televize a facebookový profil města. Vysílání je zde exportováno do formátu PDF tak, aby bylo lehce stažitelné na všech počítačích. 

K informacím z textové smyčky se tak mohou nově dostat i ti, kteří doma nemají kabelovou televizi. Inzerenti mají zase větší možnost "kontrolovat" zda byly jejich inzerce správně zařazeny do vysílání.

Aktualizace kabelové smyčky probíhá každý pátek a pondělí. Inzerci přijímá Jana Tupá z Marketingu a kultury Města Hustopeče (tupa@hustopece.cz, tel.: 519 44 10 08) a řídí se platným ceníkem služeb

Nově nabízíme inzerentům i možnost vlastního návrhu stránky, prostřednictvím šablony níže. Vámi vytvořenou stránku po schválení a korekcích zařadíme přímo do smyčky.

Šablona smyčky ke stažení a editaci ZDE.
(Je nutné mít instalovaný program LibreOffice ve verzi 6.2 - funguje podobně jako PowerPoint. Program je ke stažení zdarma ZDE.)

Věříme, že upravené služby kabelové televize přinesou občanům více informací a inzerentům (včetně neziskových a dobrovolnických organizací) větší prostor pro reklamu a pozvánky. 

Za spolupráci budeme vděční. -nov-


odebírejte přes RSS