Kam o vánočních svátcích? Načerpejte inspiraci...

20. 12. 2018 · 2 minuty čtení · 4 fotografie

V neděli zapálíme na adventním věnci poslední svíčku a budeme si užívat vánoční svátky obklopeni rodinnou a přáteli. Inspirujte se akcemi, které se v Hustopečích konají do konce roku 2018.

Ohňostroj k ukončení roku
V pátek 21. prosince oblohu nad Hustopečemi rozsvítí ohňostroj. Ten bude také pomyslnou tečkou za oslavami stého výročí vzniku Československa, kterými jsme si po celý rok tuto událost připomínali. Začátek je v 18.00 hodin na Dukelském náměstí.

36719

Vánoční divadlo
Římskokatolická farnost pořádá v sobotu 22. prosince vánoční divadlo Hvězda nad supermarketem v sále pod kostelem. Začátek je v 17.00 hodin.

36720

Vánoční řeka
Sraz všech milovníků vody v Židlochovicích u mostu. Masky a lahodný mok pro zahřátí jsou vítány. Více informací na tel. 732 302 247.

Poslední adventní koncert
Pravou vánoční atmosféru navodí v předvečer Štědrého dne Zuzana Stirská a Fine Gospel Time. V Hustopečích se představí 11 sboristů, Zuzana Stirská a harfistka. Tuto partu lidí hudba baví a zpívají s plnými nasazením. Do vystoupení zařadí kromě klasických koled a známých vánočních písní v moderních a netradičních úpravách i rytmické, svižně provedené gospely. Začátek v 18.00 hodin. Předprodej za zvýhodněnou cenu v TIC, poté se budou vstupenky prodávat i na místě. 

36721

Vánoční vycházka s koňmi
Tradiční vánoční vycházka s koňmi na Štědrý den začíná v 10.00 hodin v areálu Pavučiny. Proběhne společné zdobení vánočního stromečku. Přinést můžete ozdůbky: jablka, mrkve, oříšky, suchý chléb.

36722

Štědrovečerní zpívání pod vánočním stromem
Přijďte si zazpívat pod vánoční strom na Štědrý den. Na Dukelském náměstí se rozezní koledy v 15.00 hodin.

Silvestrovské bruslení s Pavučinou
Silvestrovský den se dá prožít tradičně u televizních obrazovek s mísou chlebíčků na stole, nebo trochu netradičně – třeba bruslením na zimním stadionu v Břeclavi. Jestli chcete rozhýbat své tělo po vánočních svátcích, můžete využít poslední možnost bruslení v tomto roce s Pavučinou. Odjezd z autobusového nádraží ve 12.45 hodin a ledová plocha je zamluvena od 13.30 do 14.30 hodin. Poplatek za dopravu a využití ledu je 50 Kč za osobu (i v případě vlastní dopravy).

-jau-

odebírejte přes RSS