Kam o víkendu? Na divadla pod otevřenou oblohou i na víno do otevřených sklepů

12. 7. 2019 · 1 minuta čtení · 1 fotografie
Téma KulturaVíno

Už máte plán na víkend? Zveme vás do divadla, na výstavu i do otevřených sklepů.
Divadelní festival Pod širým nebem
Letní divadelní festival v domě U Synků pokračuje víkendovým programem, který myslí na dospělé i děti. V pátek se odehraje představení Čarodějky v kuchyni. Kuchařky Dolly Biddleová a Isabel Lomaxová mají každá svou televizní kuchařskou show. Každá se orientuje na jinou kuchyni a příšerně na sebe žárlí. Doslova se nesnáší, a to je slabé slovo. Nejenom kvůli konkurenci i taky kvůli dávnému hříchu z mládí. Začátek ve 20.30 hodin. Po představení zahraje CM Vonica a ochutnat můžete vína První vinařské s.r.o.
V neděli je připravena veselá pohádka Kouzla skřítků. Pohádka je o dvou malých domácích skřítcích a jejich velkém dobrodružství. Začátek představení v 18.00 hodin.
43304
Letní otevřené sklepy
Letní otevřené sklepy v Hustopečích jsou oblíbeným prázdninovým festivalem vyhledávaným milovníky vína. Do festivalu se každý den zapojí dva sklepy. Vinaři je otevřou vždy v 18.00 a zavřou nejdříve ve 21.00 hodin. Pro skupiny (více než 20 osob) je nutná telefonická domluva.
Užijte si léto v Hustopečích se sklenkou dobrého vína!
V pátek 12. července je otevřeno ve vinařství U Hrabalů (ulice Na Hradbách) a  ve vinařství U Stehlíků (ulice Vinařská)
V sobota 13. července je otevřeno ve vinařství U Radů (ulice Na Hradbách) a ve vinařství U Konečných (ulice Vinařská)
V neděli 14. července své dveře otevře Vinařství Starý vrch (ulice Havlíčkova) a vinařství U Juráků (ulice Na Hradbách) 
Výstava v muzeu
Městské muzeum a galerie Hustopeče srdečně zve na výstavu ke 100. výročí založení gymnázia v Hustopečích, kterou pořádá spolu s Gymnáziem T. G. Masaryka v Hustopečích. Výstava potrvá do 1. září 2019. Otevřeno je v sobotu a v neděli od 13.00 do 17.00 hodin.

odebírejte přes RSS