Kam o víkendu? Do kina!

12. 10. 2017 · 2 minuty čtení · 2 fotografie

O tomto víkendu ožije hustopečské kino, které nabídne filmový maraton pro děti i dospělé. Dobrodružnou noc si pro děti přichystalo Centrum volného času a Městské muzeum a galerie nabízí výstavu slovenské výtvarnice.

Pátek 13 s Pavučinou
Centrum volného času Pavučina zve na dobrodružnou noc spojená s magickým datem. Akce je určena pro děti od 10 let. Cena: 250 Kč (nocleh, večeře, snídaně, program). Začátek v 17.00 hodin v prostorách M-Klubu.

Filmový maraton
Nenechte si ujít příležitost po delší době opět zavítat do hustopečského kina. Připraven je filmový maraton pro děti i dospělé. Od 16.00 hodin se nejmenší mohou těšit na pásmo Nezbedných pohádek.
V 18.00 hodin začne zábava pro dospělé s filmem Pěna dní, který byl natočen podle knihy, kterou napsal Boris Vian. Pěna dní je příběhem o bezstarostné lásce, která je donucena bojovat s vidinou blízké smrti a vyčaruje vám na tvářích úsměvy i slzy. V hlavních rolích se představí Audrey Tautou a Romain Duris.
Maraton zakončí ve 20.30 hodin italský film Velká nádhera. Komediální drama o stárnoucím novináři, hledání smyslu existence a smíření s plynoucím časem. Příběh je zasazen do prostředí vysoké smetánky Říma a ukazuje současnou společnost, povrchnost, přetvářku, volnost i omezenost. Novináře Jepa hraje všestranný a výjimečný herec Toni Servillo.
Symbolické vstupné na jednotlivé filmy činí 30,- Kč. Ke každé vstupence dostanete pohárek svařáku zdarma. Pro děti bude nachystán ovocný čaj.

21337

Výstava v městském muzeu a galerii
Městské muzeum a galerie zve na výstavu s názvem V zajetí tvorby. Autorkou výstavy je malířka a sochařka Ivica Krošláková z Bratislavy, která je významnou slovenskou výtvarnicí. V Hustopečích bude vystavovat od 28. září do 22. října 2017. Muzeum je otevřeno pondělí – pátek 9.00 – 16.30, v neděli 14.30 – 17.30 hodin.

21342

Futsal
V sobotu 14. října se od 19.00 hodin utkají týmy TJ Agrotec Hustopeče a Inexis Bučovice. Přijďte fandit!

Krytý bazén
Krytý bazén bude pro veřejnost otevřen v sobotu i v neděli od 14.00 do 18.00 hodin. Aktuální informace na www.spozam.cz.

-jam-, -ves-

odebírejte přes RSS