Kam o víkendu? Fandit sportovcům nebo s dětmi na Michalovy mazlíčky

17. 5. 2018 · 2 minuty čtení · 2 fotografie

Třetí květnový víkend je za dveřmi. Počasí nevypadá příliš lákavě, můžete volný čas využít k fandění mladým fotbalistům, házenkářům nebo si v neděli zajít zaplavat. V neděli bude také otevřeno Městské muzeum a galerie Hustopeče a ve společenském sále se koná představení pro děti Michalovi mazlíčci. 

Hustopeče Cup U8
V sobotu 19. května se koná Mezinárodní fotbalový turnaj U8. Celkem se zúčastní 16 týmů, dohromady ze 4 zemí. Mezi domácí Českou republiku přivítáme týmy ze Slovenska, Maďarska a dokonce i z Itálie. Turnaj startuje v 9.30 hodin.

Poslední turnaj žákovské ligy v házené
V sobotu 19. května se hraje poslední ze série turnajů žákovské ligy v házené. Fandit našim házenkářům můžete od 9.00 hodin v městské sportovní hale.

Představení Michala Nesvadby pro děti
Již tradičně do Hustopečí zavítá známý herec Michal Nesvadba se svým programem pro děti s názvem Michalovi mazlíčci. Děti prostřednictvím tohoto představení cestují v prostoru i čase, nebude chybět zábava, soutěže ani překvapení. Vystoupení se koná v neděli 20. května ve 14.30 hodin ve Společenském domě. Vstupné je 170,- Kč, vstupenky budou k zakoupení i na místě.

28089

Výstava v městském muzeu a galerii
V neděli 6. května zahájil malíř Vítězslav Ruber v Městském muzeu a galerii Hustopeče svou třetí výstavu. Tento židlochovický rodák zaplnil galerii abstraktními obrazy různých formátů, barev a atmosféry. Navštivte městské muzeum a galerii v neděli od 14.00 do 17.00 hodin. Výstava potrvá do 27. května 2018.

28088

Fotbal
V neděli 20. května proběhne utkání mladších žáků B mezi FC Hustopeče a Vrbice/Kobylí. Začátek je v 10.00 hodin.

Házená
Házenkáři z Legaty Hustopeče mají tuto neděli 20. května od 9.30 hodin před sebou další dva zápasy. Mladší i starší žáci poměří síly s Maloměřicemi. Přijďte fandit do sportovní haly.

Krytý bazén
Krytý bazén bude pro veřejnost otevřen v neděli od 14.00 do 19.00 hodin, aktuální informace najdete na www.spozam.cz.

-jam- -ves-

 

odebírejte přes RSS