Kam o víkendu? Fandit stolním tenistům nebo na dětský krojový ples

26. 1. 2017 · 1 minuta čtení · 2 fotografie

Čeká nás poslední víkend prvního měsíce roku 2017. Zima přeje zimním radovánkám, ale pobavit se můžete i na dětském krojovém plese, při fandění stolním tenistům nebo během plavání v krytém bazénu. 

Ples vinařů a přátel vína 

Přijďte si v pátek 27. ledna zatančit do Společenského domu v Hustopečích na ples vinařů a přátel vína. Začátek je v 20.00 hodin. Hraje DH Stříbrňanka a kapela Šarže 54. Připravena bude degustace vín hustopečských vinařství, bohatá tombola a předtančení. Cena vstupenky je 200,- Kč.

VI. Dětský krojový ples Hustopeče 

Hustopečská chasa vás zve v neděli 29. ledna na dětský krojový ples. Hraje DH Pálavanka. Předtančení moravskou besedou. Začátek ve 14.30 hodin. Společenský dům Hustopeče. 

Stolní tenis 

Oddíl stolních tenistů TJ Agrotec Hustopeče čekají o víkendu dva zápasy. V sobotu od 15.00 hodin proti Zlínu a v neděli od 10.00 hodin proti Přerovu. Přijďte fandit do Městské sportovní haly Hustopeče. 

Pojďte si zaplavat 

Můžete navštívit krytý bazén a zaplavat si. Bazén je otevřen v sobotu i v neděli od 14.00 do 18.30 hodin. K dispozici je i malý bazén pro plavání s dětmi. Více informací na www.spozam.cz. 

 -ves-

odebírejte přes RSS