Kam o víkendu? Na přehlídku ochotnických souborů

1. 11. 2018 · 1 minuta čtení · 2 fotografie

Začátek předposledního měsíce kalendářního roku bude v Hustopečích ve znamení divadla.

Šmardovo sousedské divadlo'
Nesoutěžní přehlídku amatérských souborů s názvem Šmardovo sousedské divadlo zahájí v pátek 2. listopadu ochotníci z Hodonína s hrou Poslední doutník. Ta diváky zavede do prostředí čerstvě penzionovaného středoškolského pedagoga, na jehož zdravou výživu a způsob života dohlíží přísná manželka. A její choť se s tím vypořádá po svém.
V sobotu 3. listopadu budou pomyslná divadelní prkna hustopečského společenského domu patřit souboru Amadis Brno. Bláznivá komedie Benátky pod sněhem je o dvou párech, zmatení jazyků a humanitární pomoci pro emigranty.
Neděle potěší děti i dospělé. Odpoledne odehrají pohádku Krakonošův klobouk ochotníci z Velké Bystřice a večer vystoupí Loutkářský soubor Podivíni s autorskou divadelní hrou Prase.
Vstupenky budou v prodeji přímo na místě vždy hodinu před začátkem představení, základní cena je 80 korun, studenti a důchodci zaplatí 40 korun.

34745

Vernisáž v městském muzeu a galerii
Přijměte pozvání na tradiční členskou výstavu spolku výtvarníků.
Vystavovat budou: Martina „Máta“ Klaková, Bohuslav Janovský, Pavel Klak, Michal Mikulič, Roman Müller, Robert Buček, Jarmila Milotová, Jiří Polešák, Marie Grůzová, Jana Rozková a Jiřina Kulíšková. Slavnostní vernisáž proběhne v neděli 4. listopadu v 16.00 hodin a výstava potrvá do 25. listopadu.

34746

Bruslení
Centrum volného času Pavučina zahajuje tradiční nedělní bruslení. V neděli 4. listopadu můžete využít možnost bruslení. Odjezd z autobusového nádraží ve 13.45 hodin a ledová plocha je zamluvena od 14.30 do 15.30 hodin. Poplatek za dopravu a využití ledu je 50 Kč za osobu (i v případě vlastní dopravy).

Fotbal
V sobotu 3. listopadu se utká FC Hustopeče s týmem ze Šlapanic. V 10.00 hodin odehrají zápas starší žáci a ve 12.00 hodin mladší žáci.

-jau-

 

odebírejte přes RSS