Kam o víkendu? Na 55. Májový košt vín

3. 5. 2018 · 1 minuta čtení · 2 fotografie

První květnový víkend nabízí nejen krásné a slunečné počasí, ale také požitky pro milovníky vína, kultury i procházek.   

55. Májová výstava vín ČZS Hustopeče
Český zahrádkářský svaz v Hustopečích si vás dovoluje pozvat na letos již 55. ročník tradiční Májové výstavy vín, která jako první květnová událost pomyslně otevírá letní sezónu vinařských akcí v Hustopečích.
V letošním roce je přichystáno přes 670 vzorků a také překvapení pro návštěvníky, kteří se narodili v roce 1963, tedy zrodu první Májové výstavy, a sice vstupné zdarma.
Výstava se koná v sobotu 5. května od 10.00 do 20.00 hodin v hotelu Amande (bývalý hotel Centro) v Hustopečích.
Pro umocnění příjemné atmosféry zahraje od 14.00 hodin cimbálová muzika Majerán a občerstvení zajišťuje hotelová kuchyně.

27633

Nová výstava v městském muzeu a galerii
Městské muzeum a galerie Hustopeče zve na vernisáž v neděli 6. května, která uvede výstavu obrazů Vítězslava Rubera. Hudebně vernisáž doprovodí Karolína Valnohová na klavír a Zbyněk Šemora na violoncello. Výstava potrvá do 27. května 2018. Galerie je přístupná v neděli od 14.30 do 17.30 hodin.

27634

Procházka na Křížový vrch
Prostor za lesoparkem na Křížovém vrchu v Hustopečích se rozrostl o relaxační zónu, kterou o nadcházejícím slunečném víkendu můžete navštívit s celou rodinou. Děti mohou využít hřiště s několika dřevěnými balančními prvky, bludištěm, gabionovými lavičkami s dřevěnými sedáky a velkou hmatovou stezku ve tvaru šneka.

Krytý bazén   
Krytý bazén bude pro veřejnost otevřen v neděli od 14.00 do 19.00 hodin, aktuální informace najdete na www.spozam.cz.

-jam-

odebírejte přes RSS