Kam o víkendu? Do divadla na Dobytí severního pólu nebo na Adventní punčování!

30. 11. 2017 · 2 minuty čtení · 5 fotografí

Čeká nás první prosincový víkend nabitý nejen kulturními, ale také sportovními událostmi. Inspirujte se!

Divadlo Dobytí severního pólu Čechem Karlem Němcem
Studenti gymnázia Klobouky u Brna zavítají do Hustopečí s představením Dobytí severního pólu Čechem Karlem Němcem 5. dubna 1909 autorů Ladislava Smoljaka a Zdeňka Svěráka. Na oblíbenou hru Járy Cimrmana můžete zavítat již v pátek 1. prosince do Společenského domu. Začátek je v 19.30 hodin. Vstupné 100 Kč, studenti a důchodci 50 Kč.

22288

Adventní punčování s rozsvěcením vánočního stromu
Advent se nezadržitelně blíží a spolu s ním i doba, kdy celý svět rozsvěcuje své vánoční stromy. A kdy rozsvítíme ten náš na Dukelském náměstí? Přijďte v sobotu 2. prosince na Adventní punčování. Od 12.00 hodin na vás čeká oblíbená degustační soutěž o nejlepší punč.
Maličkost pro potěšení si můžete koupit přímo na náměstí, kde bude řemeslný jarmark, nebo v galerii domu U Synků na prodejním bazaru s výstavou vánočních aranžmá. Děti se můžou těšit, kromě nealko punče, na dílničky v jídelně kostela sv. Václava, jízdu na ponících, krmení zvířátek a Vánoční pohádku divadla Kejkle. Interiéry kostela si během odpoledne může prohlédnout každý zájemce. Vánoční atmosféru naladí i kapela Větry z jihu, která zahraje rockové koledy. V 16.45 hodin se za přítomnosti živého betlému rozzáří hustopečský vánoční strom.

22289

Vánoční muzejní bazar
Městské muzeum a galerie Hustopeče a Muzejní spolek Hustopeče pořádají 1. a 2. prosince vánoční muzejní bazar s výstavou vánoční aranžmá a dekorací. V pátek jej můžete navštívit od 9.00 do 17.00 hodin a v sobotu se můžete zastavit od 12.00 do 16.00 hodin.

22290

Adventní koncert
Adventní náladu doplní také série adventních koncertů, kterou v neděli 3. prosince zahájí Musica Animae v kostele sv. Václava a sv. Anežky České na Dukelském náměstí. Začátek koncertu je v 18.00 hodin a vstupenky jsou v předprodeji v TIC Hustopeče nebo na místě za 100 Kč.

22291

Adventní koncert ZUŠ Hustopeče
Základní umělecká škola Hustopeče srdečně zve na adventní koncert v neděli 3. prosince v 16.00 hodin. Koncert proběhne v Evangelickém kostele v Hustopečích za účasti žáků a učitelů školy. Vstupné je dobrovolné a výtěžek poputuje na charitativní účely.

Výstava členů Fotoklubu Hustopeče v městském muzeu a galerii   
Městské muzeum a galerie zve na výstavu fotografií členů Fotoklubu Hustopeče. Otevřeno v neděli od 14.30 do 17.30 hodin. Výstava potrvá do konce roku.

22292

Futsal
V sobotu 2. prosince můžete zajít na futsalový zápas mezi TJ Agrotec Hustopeče a Vyškov City. Začátek utkání je v 19.00 hodin.

Házená
Házená Legata Hustopeče si Vás dovoluje pozvat na utkání 1. ligy mužů. Tým hustopečských házenkářů se utká s HK Bystřice pod Hostýnem v neděli 3. prosince od 15.00 hodin v Městské sportovní hale.

Krytý bazén
Krytý bazén bude pro veřejnost otevřen v sobotu i v neděli od 14.00 do 18.00 hodin. Aktuální informace na www.spozam.cz.

-jam- -ves-


odebírejte přes RSS