Kam o víkendu? Na Africký večer nebo Děckanádu!

7. 6. 2018 · 1 minuta čtení · 2 fotografie

Během druhého červnového víkendu se o zábavu v Hustopečích postarají místní církve.

Africký večer v Křesťanském centru
Během května se vrátil tým pastora Fridricha z dalšího misijního výjezdu do Afriky. Na setkání se můžete dozvědět spoustu zajímavých věcí o zemích, které pastor Fridrich v Africe navštívil. K prohlédnutí budou také předměty, které si ze svých cest přivezl. Toto setkání bude umocněno i ochutnávkou jídel, jež se v této oblasti vaří. Začátek je v 18.00 hodin v Křesťanském centru AC na Kollárově ulici.

Děckanáda
Každoroční oblíbenou událost pro děti 1. – 5. tříd náboženství pořádá Římskokatolická farnost. Letošní téma zní: To všechno je pro mě? Zatímco loni jsme se ujistili o tom, že všichni jsme jeden tým, kde jsme každý každému darem, tak letos si připomeneme ty největší dary, kterými nás obdařil sám Pán Bůh! Sraz je v 9.00 hodin v kostele sv. Václava. Přihlašování probíhá u vašich kněží nebo na www.deckanada.cz

29033

Fotbal
Přijďte fandit v sobotu 9. června na fotbalový zápas mezi FC Hustopeče a Tvrdonicemi (muži A). Začátek utkání je v 16.30 hodin.

Plastiky a poezie v galerii
Městské muzeum a galerie zve na novou výstavu bronzových soch Pavla a Marie Hřebíčkových doplněnou básněmi. Název výstavy zní: Sochy vás chtějí vidět a číst básně. Přijďte se přesvědčit, zda je to pravda. Navštivte městské muzeum a galerii v neděli od 14.00 do 17.00 hodin. Výstavu bude ke zhlédnutí do 24. června.

29034

Krytý bazén a letní koupaliště
Letní koupaliště je neoficiálně otevřeno od pátku 1. června. Krytý bazén bude pro veřejnost uzavřen, pokud bude otevřeno letní koupaliště. Pro aktuální informace sledujte: www.spozam.cz.

 -ves-

odebírejte přes RSS