Kam o víkendu? Na Burčákové slavnosti!

4. 10. 2018 · 1 minuta čtení · 2 fotografie

První říjnový víkend budou již tradičně Hustopeče žít Burčákovými slavnostmi. Nenechte si ujít nezapomenutelný zážitek s unikátní atmosférou!

Burčákové slavnosti 2018
Návštěvníci se mohou těšit na řemeslný jarmark, historický průvod, zasedání Burčákové unie a na mázhausy, ve kterých poteče burčák proudem. Burčákové slavnosti budou zahájeny ve čtvrtek, kdy děti svým vystoupením připraví pódium na Dukelském náměstí pro velké hvězdy, které vystoupí po nich. V pátek vypuknou naplno otevíráním mázhausů a ve večerních hodinách zazní koncert kapely Hamlet. Večer zakončíme tradiční ohňovou show.
Součástí sobotního programu bude i letos řemeslný jarmark, zvěřinec, šapitó a kratochvíle pro děti, malá scéna v domě U Synků, soutěž ve válení beček apod. O hudební program se postarají The TAP TAP, Walda Gang a Jelen.

Vstupenky můžete zakoupit v předprodeji za zvýhodněnou cenu na oba dva dny slavností za 150 Kč pouze do čtvrka, tj. 4. října. K dostání jsou v Turistickém informačním centru Hustopeče, v síti Ticketstream nebo přes portál SMSTicket.
Cena vstupného na místě:
Vstupné na pátek 150 Kč
Vstupné na sobotu 200 Kč
Vstupné na 2 dny 250 Kč

Zlevněné vstupné:
pro studenty, důchodce, ZTP A ZTP/P (u ZTP/P doprovod zdarma) na 2 dny 150 Kč
Vstup v historických kostýmech a děti do 15 let (včetně) ZDARMA

Více informací na www.burcakoveslavnosti.cz

33488

Výstava v městském muzeu a galerii
V městském muzeu a galerii máte poslední možnost zhlédnout výstavu s názvem Hustopeče před 100 lety. Muzeum můžete navštívit v pátek od 9.00 do 16.30 hodin a po celý víkend od 14.00 do 17.00 hodin. 

33486

-jau-

odebírejte přes RSS