Kam o víkendu? Na divadelní představení nebo na vernisáž

30. 3. 2017 · 1 minuta čtení · 2 fotografie
Tento víkend můžete nejen vyrazit na procházku „Mandloňovou stezkou k rozhledně“ do rozkvetlých mandloňových sadů, ale také navštívit divadelní představení či vernisáž nové výstavy v muzeu.   

Divadelní představení Ořechovského divadla    
V pátek 31. března uvede v Hustopečích Ořechovské divadlo rozvernou komedii Vlastimila Pešky o marném dobývání Brna švédskými vojsky za třicetileté války s názvem Jak Švédové L.P. 1645 Brno marně dobývali Aneb Bylo nebylo. Začátek je 19.30 hodin ve Společenském domě v Hustopečích. Plné vstupné činí 120 Kč, zlevněné (děti, studenti, důchodci) 80 Kč.    

Vernisáž a výstava v Městském muzeu a galerii    
Městské muzeum a galerie zve na výstavu prací žáků Gymnázia T. G. Masaryka Hustopeče, CVČ Pavučina a Základní umělecké školy Hustopeče. Vernisáž se koná v neděli 2. dubna od 16.00 hodin. Výstavu můžete zhlédnout do 23. dubna.    

Přednáška v kostele sv. Václava 
V neděli 2. dubna zavítá do kostela sv. Václava Kateřina Lachmanová, ThD., s přednáškou na téma Překážky usmíření. Kateřina Lachmanová je šéfredaktorkou Karmelitánského nakladatelství. V Římě vystudovala teologii a psychologii a napsala řadu úspěšných knih. Přednáška začíná v 16.00 hodin.

Zápasy v házené 
V neděli 2. dubna hraje Legata Hustopeče od 14.15 hodin proti SHC Maloměřice (starší žáci) a od 15.45 proti SHC Maloměřice (mladší žáci).    

Navštivte krytý bazén    
Bazén je otevřen v sobotu i v neděli od 14.00 do 18.30 hodin. K dispozici je i malý bazén pro plavání s dětmi. Více informací na www.spozam.cz.    

-jam- -ves-

 

odebírejte přes RSS