Kam o víkendu? Na divadlo nebo oslavit Den země

20. 4. 2017 · 1 minuta čtení · 1 fotografie
Tento víkend nabídne divadelní představení pro děti i dospělé nebo poslední možnost navštívit výstavu prací žáků v městském muzeu a galerii.    

Manželský čtyřúhelník  
V pátek 21. dubna se můžete pobavit u divadelní komedie o dvou manželských párech s názvem Manželský čtyřúhelník. Děj hry vyústí v sázku, která vede k neobvyklé výměně manželů. Hrají: Michaela Badinková, Dana Homolová, Martin Kraus, Daniel Rous. Začátek představení je v 19.30 hodin ve Společenském domě v Hustopečích. Cena vstupného 220 Kč.     

15981

Michal je pajdulák  
Opět po roce přichází dětmi oblíbený Michal Nesvadba s představením Michal je pajdulák. Těšit se na něj můžete v neděli 23. dubna v kinosále v Hustopečích. Začátek představení v 10.00 hodin. Vstupenky jsou již téměř vyprodány, případné informace v TIC Hustopeče, volejte na: 519 412 909.    

Den země na Pavučině  
Centrum volného času Pavučina ve spolupráci se ZŠ Komenského a MŠ U Rybiček zvou na akci Den země na Pavučině, která se koná v neděli 23. dubna od 15.00 hodin. Přichystány budou soutěže, hry, táborák, opékání špekáčků, projížďka na koních i koloběžkách apod. 

Výstava v Městském muzeu a galerii         
V městském muzeum a galerii máte tento víkend poslední možnost navštívit výstavu prací žáků Gymnázia T. G. Masaryka Hustopeče, CVČ Pavučina a Základní umělecké školy Hustopeče. V neděli je muzeum otevřeno od 14.30 hodin do 17.30 hodin.    

Navštivte krytý bazén   
Bazén je otevřen v v neděli od 14.00 do 18.30 hodin. K dispozici je i malý bazén pro plavání s dětmi. Více informací na www.spozam.cz.     

Pojďte fandit házenkářům
V neděli 23. dubna hraje v 10.00 hodin Legata Hustopeče (starší žáci) a v 11.30 hodin Legata Hustopeče (mladší žáci) proti Ivančicím.

-jam-

 

 

 

odebírejte přes RSS