Kam o víkendu? Na druhý adventní koncert nebo povídání o Malawi

6. 12. 2018 · 1 minuta čtení · 2 fotografie

Druhý adventní víkend nabízí zábavu všeho druhu. 

Taneční prodloužená pro účastníky tanečních i pro veřejnost
Marketing a kultura města Hustopeče a Taneční škola Danza Brno Vás srdečně zve na Taneční prodlouženou, která se uskuteční v pátek 7. prosince 2018 v 19.00 hodin v sále společenského domu. Celým večerem hudebně provede SV Band. Vstupné je 100 Kč, pro studenty a důchodce 70 Kč. Účastníci tanečního kurzu mají vstup zdarma.

Adventní povídání o Malawi
Křesťanské centrum AC, Kollárova 7, pořádá v sobotu 8. prosince od 18.00 hodin Adventní povídání o Malawi. Hudbou provází jazzová skupina Jezero.

Druhý adventní koncert
V neděli rozezní evangelický koncert multižánrové smyčcové seskupení Husak Quartet. Koncertovat budou od 18.00 hodin. Zvýhodněné vstupné můžete zakoupit do pátku v Turistickém informačním centru a poté také na místě.

36354

Výstava v městském muzeu a galerii
Městské muzeum a galerie Hustopeče vás srdečně zve na výstavu fotografií členů fotoklubu Hustopeče. Vystavující: Simona Škamradová, Jana Korciánová, Lucie Šaňáková, Veronika Mikulíková,Martina Sýkorová, Zdeňka Damborská, Petr Urbánek, Zdeněk Rybář, Miloš Karas, Zuzana Škamradová, Jiří Fiala a Zdeněk Bažant. Výstava bude ke zhlédnutí do 28. prosince.

36355

Stolní tenis
V sobotu 8. prosince v 15.00 hodin se utká Agrotec Hustopeče A s TTC Siko Orlová a v neděli 9. prosince se můžete od 10.00 hodin těšit na utkání Agrotec Hustopeče A s TJ Nový Jičín.

Házená
Házenkáři z Legaty Hustopeče mají tuto neděli 9. prosince od 11.00 hodin před sebou další s HK Dvůr Králové (muži), od 13.00 hodin potom s SK Kuřim (starší žáci) a od 14.45 hodin s SK Kuřim (mladší žáci).

-jau-

odebírejte přes RSS