Kam o víkendu? Na koncerty, Country bál, vernisáž nebo na turnaj ve futsalu

6. 1. 2017 · 1 minuta čtení · 4 fotografie
Téma Kultura
První víkend nového roku je před námi a Vánoce se loučí Tříkrálovým svátkem. Zajděte si zatančit na Tříkrálový koncert školní kapely nebo na Country bál Spolku Všehoschopných. V neděli probíhá v galerii vernisáž obrazů a v kostele Novoroční koncert. Fandit sportovcům můžete na Novoročním turnaji ve futsalu nebo stolním tenistům na pravidelném utkání. Užijte si víkend!   


Tříkrálový koncert   

Školní kapela Gymnázia T.G.M. Hustopeče zve na Tříkrálový koncert, který proběhne v pátek 6. ledna 2017 v 19. hodin v divadelním sále kostela sv. Václava. Vstupné je dobrovolné.     

Country bál    

Spolek Všehoschopných opět pořádá Country bál. Těšit se můžete na zábavný program, pistolníka, vystoupení s bičem a lasem, tradiční kankán a bohatou tombolu. Hrají Rančeři. Občerstvení zajištěno. Vstupné: ženy 149,- Kč, muži 151,- Kč. Předprodej vstupenek v Hradním pivovaru Hustopeče.    

Vernisáž výstavy obrazů v Městském muzeu a galerii Hustopeče    

V městském muzeu a galerii můžete v neděli 8. ledna v 16. hodin zajít na vernisáž obrazů Lenky Neuhauserová a Miroslava M. Mráze. Výstava potrvá do 29. ledna.    

Novoroční koncert    

Novoroční koncert v kostele sv. Václava a sv. Anežky České se uskuteční v neděli 8. ledna 2017 v 18. hodin. Na koncertě vystoupí žáci ZUŠ Hustopeče a Chrámový sbor Hustopeče.    

Stolní tenis – Okresní přebor 1. třídy   

V pátek 6. ledna od 18. hodin hraje oddíl TJ Agrotec proti oddílu Němčičky A.     

17. ročník Novoročního turnaje ve futsalu.    

Turnaj se koná od soboty 7. ledna do neděle 8. ledna v Městské sportovní hale Hustopeče.   

-jam- -ves-

 

odebírejte přes RSS