Kam o víkendu? Na letní kino pod ořech

15. 7. 2021 · 2 minuty čtení · 3 fotografie


Letní kino

Ve dnech 14.–18. července se bude již tradičně promítat ve venkovních prostorách M-klubu na ulici Herbenova. Ve středu 14. července na vás čeká komedie Yesterday, ve čtvrtek pak komedie Rande naslepo. V pátek 16. července se můžete těšit na fantasy pohádku Princezna zakletá v čase, v sobotu 17. července na životopisné drama Šarlatán a v neděli 18. července na komedii Bábovky. Promítá se vždy po setmění (ve 21 hodin) a za každého počasí. Vstupenky je možné zakoupit pouze na místě a vstupné činí 100 Kč.

71940

Letní otevřené sklepy

Letní otevřené sklepy v Hustopečích jsou oblíbeným prázdninovým festivalem vyhledávaným milovníky vína. Do akce se každý den (v červnu pouze v pátek a v sobotu) zapojí dva sklepy. Vinaři je otevřou vždy v 18.00 a zavřou nejdříve v 21.00 hodin. Pro skupiny (více než 20 osob) je nutná telefonická domluva. Užijte si léto v Hustopečích se sklenkou dobrého vína!

Pátek 16. července

Vinařství Sadílek /ulice Na Hradbách/

U Vrbů vinařství /ulice Herbenova/

Sobota 17. července

Vínařství Rustikal /ulice Na Hradbách/

Vinný sklep U Hrabalů /ulice Na Hradbách/

Neděle 18. července

Na Fialce /ulice Na Hradbách/

Vinařství Starý vrch /ulice Havlíčkova/

Celý program Letních otevřených sklepů ke stažení zde.

71939

Komentované prohlídky

Jednou z avizovaných novinek Turistického informačního centra Hustopeče na letošní letní sezónu jsou komentované prohlídky města.

Těšit se můžete rovnou na dvě – do kostela sv. Václava a sv. Anežky České se zastávkou na náměstí a na druhou do kaple sv. Rocha na Křížový vrch. Na prohlídky s průvodcem se můžete vypravit v sobotu v 10.00 hod. do kostela a v neděli v 11.00 hod. do kaple sv. Rocha.

Vstupenky zakoupíte na Turistickém informačním centru nebo online na www.kinohustopece.cz.

Cena je 50 Kč, děti do 12 let jsou zdarma a maximální počet skupiny je 15 osob. Prohlídky se konají za každého počasí a určitě se při nich dozvíte spoustu zajímavých informací!

Výstava v muzeu

Od 30. května do 18. července si můžete v Městském muzeu a galerii prohlédnout výstavu umělců Dagmar Jahodové, Roberta Bučka, Pavla Klaka a Romana Müllera s názvem Čtyřhra. Muzeum je otevřeno v neděli od 14 do 17 hodin.

71935


-mar-


 

odebírejte přes RSS