Kam o víkendu? Na maškarní karneval s robotem nebo na volejbal!

23. 2. 2017 · 1 minuta čtení · 1 fotografie

Čeká nás závěrečný únorový víkend, který nabídne poslední možnost navštívit výstavu obrazů a keramiky v muzeu, pro děti bude připraven dětský karneval a hustopečští volejbalisté pořádají volejbalový víkend.

Výběr knih na burzu Čtenáři čtenářům
Pokud máte doma zachovalé knihy a nevíte, co s nimi, můžete je přinést na burzu knih v knihovně. Knihovna má otevřeno v pátek od 8.30 do 17.00 hodin.

Výstava maleb a plastik v městském muzeu a galerii
Městské muzeum a galerie Hustopeče pořádá výstavu obrazů a keramiky Jiřího Havlíčka: Krajiny mého srdce. Výstava potrvá do 26. února. V neděli je otevřeno od 14.00 do 17.30 hodin.

Dětský karneval, tentokrát s robotem
Centrum volného času Pavučina zve na dětský karneval v sále kulturního domu v Hustopečích. Karneval se koná v neděli, zahájení je v 15.00 hodin. S sebou si vezměte masky a převleky. Připravena bude tombola, bar U Robota, fotokoutek a jiná překvapení.Děti mají vstup ZDARMA.

13984

Volejbalový víkend
V sobotu 25. února se koná v městské sportovní hale Volejbalový turnaj, na který v neděli 26. února navazuje Krajské kolo minivolejbalu. Přijďte fandit dětem i dospělým!

Přijďte si zaplavat
Můžete navštívit krytý bazén a zaplavat si. Bazén je otevřen v sobotu i v neděli od 14.00 do 18.30 hodin. K dispozici je i malý bazén pro plavání s dětmi. Více informací na www.spozam.cz.

-jam- -ves-

odebírejte přes RSS