Kam o víkendu? Na Noc kostelů!

24. 5. 2018 · 1 minuta čtení · 4 fotografie

Poslední květnový víkend se koná celorepubliková akce Noc kostelů. Máte jedinečnou příležitost navštívit hustopečské církve a užít si zajímavý program. V neděli je na Pavučině připravený program pro milovníky koní. Inspirujte se tipy na víkend.

Masarykova hasičská jízda
K 100. výročí vzniku Československé republiky odstartuje páteční historická jízda Tomáše Garrigue Masaryka. Hustopečemi projede ve tři čtvrtě na čtyři odpoledne.

Noc kostelů
V pátek 25. května můžete navštívit kostel sv. Václava a kapli sv. Anežky České, evangelický kostel a Křesťanské centrum na ulici Kolárova 7 v rámci akce Noc kostelů. Připraven bude program, prohlídky apod.

Více informací naleznete:
Římskokatolická církev 
Apoštolská církev
Evangelická církev - koncert ZUŠ v 18.00 hodin.

28447

Fotbal
Přijďte fandit v sobotu 26. května na fotbalový zápas mezi FC Hustopeče a Přibicemi (muži A). Začátek utkání je v 16.30 hodin.

Den koní na Pavučině
V neděli 27. května můžete přijít oslavit den koní do areálu jízdárny na Pavučinu. Začátek je v 15.00 hodin a představí se koně i děti z chovatelského kroužku, budou připraveny soutěže, jízdy na koních. Těší se na Vás chovatelé z Pavučiny.

28445

Koncert v kostele
Římskokatolická farnost Hustopeče a Musica animata Třebíč zvou na koncert duchovní hudby. Zazní výběr z děl české i světové sborové literatury a soubor motet Karla Jenkinse. Koncert se koná v neděli 27. května od 18.30 hodin v kostele sv. Václava a sv. Anežky České.

28446

Výstava v městském muzeu a galerii
V neděli máte poslední možnost zhlédnout třetí výstavu malíře Vítězslava Rubera v Městském muzeu a galerii. Tento židlochovický rodák zaplnil galerii abstraktními obrazy různých formátů, barev a atmosféry. Navštivte městské muzeum a galerii v neděli od 14.00 do 17.00 hodin.

28444

Krytý bazén
Krytý bazén bude pro veřejnost otevřen v sobotu i v neděli od 14.00 do 19.00 hodin, aktuální informace na www.spozam.cz.

-jam-

odebírejte přes RSS