Kam o víkendu? Na Noc kostelů nebo na slavnostní otevření letního koupaliště

9. 6. 2017 · 1 minuta čtení · 3 fotografie

Druhý červnový víkend se návštěvníkům otevřou všechny hustopečské svatostánky a také brány hustopečského letního koupaliště.

Noc kostelů  
V pátek 9. června můžete navštívit kostel sv. Václava a sv. Anežky České a Kapli sv. Rocha na Křížovém, kostel Českobratrské církve evangelické a sál pro bohoslužby Apoštolské církve v rámci akce Noc kostelů. Připraven bude doprovodný program a komentované prohlídky. Od 15.00 hodin se bude na Dukelském náměstí konat společné čtení bible všech zástupců hustopečských církví. 

17397

Součástí programu v kostele Českobratrské církve evangelické je absolventský koncert studentů Základní umělecké školy Hustopeče, který začíná v 18.00 hodin. 

17399

Vystoupení Zdeňka Izera  
Český herec, moderátor a bavič Zdeněk Izer zavítá v pátek 9. června do Hustopečí. Jeho vystoupení začíná ve 20.00 hodin v kinosále. Vstupenky lze zakoupit přes smsticket.cz.   

Slavnostní zahájení letní sezóny na koupališti  
Městské koupaliště zahájí v neděli 11. června letní sezónu. Začátek akce je ve 14.00 hodin, děti se mohou těšit na vystoupení akvabel, focení s postavičkami, skákací hrad, malování na obličej, soutěže a další.
Pro děti do 15 let je vstup a zmrzlina zdarma.   

17398

Výstava v městském muzeu a galerii     
Městské muzeum a galerie nabízí první autorskou výstavu fotografií Martina Rabovského. Otevřeno je v neděli od 14.30 do 17.30 hodin. Výstava potrvá do 18. června.

-jam- -ves-

odebírejte přes RSS