Kam o víkendu? Na ples, do kina nebo fandit sportovcům!

2. 3. 2017 · 2 minuty čtení · 3 fotografie

První březnový víkend slibuje nejen krásné počasí, ale i bohatou nabídku aktivit ve městě Hustopeče. Můžete vybírat z následujících akcí. 

Ples SOŠ a SOU Hustopeče
V pátek 3. března se v sále společenského domu koná ples SOŠ a SOU Hustopeče. Na plese zahraje kapela Impuls Blučina. Začátek je ve 20.00 hodin a vstupné na místě 150 Kč. 

Kino – Tajný život mazlíčků
V sobotu 4. března se promítá v hustopečském kině animovaný film Tajný život mazlíčků. Chcete vědět, co dělají vaši miláčkové, když nejste doma? Tato komedie uznávaných tvůrců slibuje zábavu nejen pro děti, ale i pro dospělé. Začátek promítání je v 16.00 hodin a vstupné 30 Kč. 

Výroba ptačích budek
Občanské sdružení Spolek všehoschopných pořádá v sobotu 4. března od 15.00 hodin akci „Výroba ptačích budek, nejen pro děti“ v prostorách CVČ Pavučiny. Akce je určena pro ekologické tvořivé děti a dospělé. Materiál na budky byl pořízen z výtěžku akce Ovčí bál. Vyrobené budky budou rozmístěny v Hustopečích a okolí ve spolupráci s životním prostředím města Hustopeče.  

1. Národní kolo v karate Goyu Ryu 
V sobotu 4. března se od 9.00 hodin pořádá v městské sportovní hale 1. kolo Národního poháru v karate Goju Ryu. Stavte se fandit našim karatistům. 

Zápas ve futsalu
Přijďte v sobotu 4. března fandit hustopečským futsalistům, proti kterým nastoupí tým Panama Boys Brno. Začátek zápasu je v 19.00 hodin v městské sportovní hale. 

Nová výstava v muzeu    
Městské muzeum a galerie Hustopeče vás zve na novou výstavu akvarelů Danuše Vítkové-Klímové s názvem Kraj Věstonické venuše. Výstava potrvá do 26.3.2017. V neděli je muzeum otevřeno od 14.30 do 17.30 hodin.

Zájezd na bruslení
V neděli 5. března pořádá Centrum volného času Pavučina další z oblíbených bruslících zájezdů na zimní stadion do Břeclavi. Odjezd z autobusového nádraží v 12.45 hodin. Ledová plocha vyhrazena od 13.30 do 14.30 hodin. Vybírá se příspěvek 50 Kč.

Můžete si jít zaplavat 
Navštivte krytý bazén a zaplavte si. Bazén je otevřen v sobotu i v neděli od 14.00 do 18.30 hodin. K dispozici je i malý bazén pro plavání s dětmi. Více informací na www.spozam.cz

-ves-

odebírejte přes RSS