Kam o víkendu? Na přehlídku vín nebo na divadelní vystoupení

6. 4. 2017 · 2 minuty čtení · 3 fotografie

Druhý dubnový víkend nabídne tradiční výstavu vín O Hustopečskou pečeť, divadelní představení a také proběhne úklidová akce Ukliďme svět – Ukliďme Česko.   

Soutěžní přehlídka vín O hustopečskou pečeť  
Soutěžní výstava vín O hustopečskou pečeť se bude konat v sobotu 8. dubna od 14.00 do 20.00 hodin v Hotelu Centro Hustopeče. Připraveno bude téměř 270 vzorků posledních čtyř ročníků těchto odrůd: Ryzlink vlašský, Veltlínské zelené, Ryzlink rýnský, Tramín, Svatovavřinecké, Frankovka, André a Modrý Portugal. Vystoupí cimbálová muzika Primáš. Vstupné činí 200 Kč (v ceně vstupného je katalog, sklenička a neomezená ochutnávka).   

Zapojte se do úklidové akce Ukliďme svět – Ukliďme Česko  
Do úklidových akcí se zapojují lidé ze všech koutů České republiky. Uklízejí školáci, politici, úředníci, skauti, děti z dětských domovů, vysokoškoláci, důchodci, programátoři, lékaři, prodavači, ekologové, turisti, pejskaři… Prostě všichni, na koho si vzpomenete. Zapojit se můžete také Vy! V neděli 9. dubna od 15.00 hodin proběhne sraz před starou radnicí na Dukelském náměstí. Poté proběhne rozdělení na uklízecí týmy. Za odměnu si budete moci opéct na Pavučině špekáček a také si zasoutěžit.   

Divadelní představení Čtvrtý král    
Děti a mládež z Hustopečí a okolí srdečně zvou na velikonoční divadelní hru Čtvrtý král, kterou můžete zhlédnout v neděli 9. dubna v sále pod kostelem sv. Václava. Začátek je v 16.00 hodin. Vstupné dobrovolné. 

Výstava v Městském muzeu a galerii     
Městské muzeum a galerie zve na výstavu prací žáků Gymnázia T. G. Masaryka Hustopeče, CVČ Pavučina a Základní umělecké školy Hustopeče. Výstavu můžete navštívit do 23. dubna. V neděli je muzeum otevřeno od 14.30 hodin do 17.30 hodin.   

Přijďte podpořit malé badmintonisty
Jarní turnaj pořádají naši badmintonisté v sobotu 8. dubna od 9.00 hodin v Městské sportovní hale

Zápasy v házené  
V neděli 9. dubna hraje Legata Hustopeče od 10.30 hodin proti HK Ivančice (muži) a od 12.30 proti Nové Bránice (mladší dorost).    

Navštivte krytý bazén    
Bazén je otevřen v sobotu i v neděli od 14.00 do 18.30 hodin. K dispozici je i malý bazén pro plavání s dětmi. Více informací na www.spozam.cz.    

-jam-

odebírejte přes RSS