Kam o víkendu? Na rally nebo na turnaj ve futsalu

15. 6. 2017 · 1 minuta čtení · 1 fotografie

Třetí červnový víkend se v Hustopečích koná tradiční rally, turnaj ve futsalu a máte poslední možnost navštívit v městské galerii výstavu fotografií.

13. ročník Agrotec Petronas Syntium Rally  
Již po třinácté v řadě se o víkendu koná hustopečská rally mezi vinohrady. Rally odstartuje v pátek 16. června v 19.00 hodin z ulice Husova.  
Více informací o programu a uzavírkách. Sledujte facebookový profil Agrotec Rally Hustopeče

Výroční turnaj ve futsalu  
V sobotu 17. června proběhne přátelský turnaj v rámci oslav výročí 20 let futsalu v Hustopečích. Nebude chybět přehlídka bývalých i současných hráčů hustopečského futsalu, přátelské utkání futsalových a fotbalových týmů přípravek, občerstvení a grilování. Začátek akce je v 10.00 hodin dopoledne v areálu hřiště Lipovka. 

17682

Letní koupaliště má otevřeno  
Letní koupaliště již zahájilo sezónu. Předpokládaná otevírací doba dle předpovědi počasí je v pátek od 14.00 hodin, v sobotu zavřeno, v neděli od 11.00 hodin. Krytý bazén má o víkendu zavřeno. Otevírací doba se může měnit dle počasí. Více informací na ww.spozam.cz.   

Výstava v městském muzeu a galerii      
Tuto neděli máte poslední možnost zhlédnout první autorskou výstavu fotografií Martina Rabovského v městském muzeu a galerii. Otevřeno je od 14.30 do 17.30 hodin. 

-jam- 

odebírejte přes RSS