Menu Hledat

Kam o víkendu? Na skleničku vína na Otevřené sklepy

3. 6. 2021 · 2 minuty čtení · 7 fotografí

Letní otevřené sklepy

Letní otevřené sklepy v Hustopečích jsou oblíbeným prázdninovým festivalem vyhledávaným milovníky vína. Do akce se každý den (v červnu pouze v pátek a v sobotu) zapojí dva sklepy. Vinaři je otevřou vždy v 18.00 a zavřou nejdříve v 21.00 hodin. Pro skupiny (více než 20 osob) je nutná telefonická domluva. Užijte si léto v Hustopečích se sklenkou dobrého vína!

69674

Pátek 4. června

Vinařství Košulič /ulice Na Hradbách /

Vinařství U Harmáčků /ulice Kpt. Jaroše/

Sobota 5. června

Vinařství Václav /ulice Na Hradbách/

Vinařství Starý vrch /ulice Havlíčkova/

Mrštíkovo divadelní jaro

Srdečně vás zveme na Ein Kessel Buntes pro 21. století, v pátek 4. června ve 20 hodin. Uvidíte, co jste už určitě viděli. Uslyšíte, co jste už určitě slyšeli. A pobavíte se tak, jak jste se bavívali, když jste ještě na Silvestra nechodili odpalovat rakety do ulic, ale seděli doma přikovaní k jednomu ze dvou kanálů Československé socialistické televize. Poprvé v historii můžete naživo vidět scénky, které před 30 a více lety byly pro normální lidi pouze v televizi. Pojďte si s námi připomenout nezapomenutelnou atmosféru pořadů Televarieté, Možná přijde i kouzelník a Silvestrovských estrád.

Představení se uskuteční v rámci divadelní přehlídky Mrštíkovo divadelní jaro, kterou pořádá Divadelní spolek bratří Mrštíků v Boleradicích. Přehlídka je vyhlašována Svazem českých divadelních ochotníků a záštitu nad ní převzal hejtman Jihomoravského kraje.

Vstupné je 100 Kč.

69675

Výstava v muzeu

Od 30. května do 18. července si můžete v Městském muzeu a galerii prohlédnout výstavu umělců Dagmar Jahodové, Roberta Bučka, Pavla Klaka a Romana Müllera s názvem Čtyřhra. Muzeum je otevřeno v neděli od 14 do 17 hodin.

69672

Kino

O víkendu nezapomeňte navštívit také znovuotevřené kino. Avšak připomínáme aktuální nařízení, ty naleznete níže.

Sobota 5. června

15.00 Mach a Šebestová na prázdninách – pásmo pohádek

20.00   Země nomádů – drama

69673

69671

Neděle 6. června

18.00   Žáby bez jazyka – drama

69676

69677

odebírejte přes RSS
česky english deutsch