Kam o víkendu? Na Šmardovo sousedské divadlo

4. 11. 2021 · 1 minuta čtení · 2 fotografie

Šmardovo sousedské divadlo

Šmardovo sousedské divadlo je nesoutěžní divadelní přehlídka amatérských souborů. Letos se můžete těšit celkem na tři představení. V pátek 5. listopadu to bude Kulhavý mezek (DS bratří Mrštíků Boleradice), v sobotu 6. listopadu Manželé v nesnázích (DS Slavkov u Brna) a v neděli 7. listopadu pohádka O nešikovné čarodějnici (DS DivOch). Večerní představení začínají v 19:30, pohádka v 15:00. Vstupné činí 100,- Kč (studenti, senioři, pohádka 60,- Kč). Vstupenky lze koupit v TIC, online nebo půl hodiny před představením na pokladně kina.

76857

Výstava v muzeu

V neděli 7. listopadu v 16 hodin začne v Městském muzeu a galerii nová výstava výtvarné skupiny Alfons Hustopeče. Ta potrvá do 28. listopadu.Aktuální otevírací doba muzea je pondělí–pátek 9.00–16.30, neděle 14.00–17.00. 

76856

Festival otevřených sklepů – svatý Martin na Hustopečsku

Festival otevřených sklepů představuje dvakrát ročně vinaře a jejich vína přímo ve sklepech. Vždy v pěti sousedních obcích otevře své vinné sklepy zhruba třicítka nejlepších vinařů oblasti. Mezi obcemi je k dispozici autobusová kyvadlová doprava, mezi sklepy pak dobré jídlo a zábava. Festival nabízí celoživotní program příjemného poznávání a chutnání vín přímo z rukou vinařů všech vinařských podoblastí a ročníků.

Více informací a prodej vstupenek zde.-mar-

odebírejte přes RSS