Kam o víkendu? Na Světový duel vín nebo na vernisáž

23. 11. 2017 · 1 minuta čtení · 2 fotografie
Tento víkend budou Hustopeče hostit exkluzivní výstavu domácí a zahraničních vín a v městském muzeu a galerii bude zahájena výstava fotografií.               

Světový duel vín    
Světový duel vín je v Hustopečích mezi vinařskými akcemi již stálicí. Letošní osmý ročník opět přinese to nejlepší z domácí i světové produkce. Tradičně budou zastoupeny vinařské velmoci, mezi které řadíme například Francii, Itálii, Německo či Rakousko. Tyto země se představí novými vinařstvími, které Světový duel vín doposud nehostil. Akce dále nabídne vína z celé řady dalších států a chybět samozřejmě nebudou ani ta od moravských a českých vinařů. Novinkou letošního ročníku je Andorra. Akce se koná již tuto sobotu 25. listopadu od 10.00 hodin v hotelu Centro. Vstupné na místě činí 1 500 Kč a zahrnuje skleničku, katalog a neomezenou degustaci vystavených vín.  

22128  

Vernisáž v městském muzeu a galerii   
Městské muzeum a galerie zve na výstavu fotografií členů Fotoklubu Hustopeče. Vernisáž proběhne v neděli 26. listopadu v 16.00 hodin a výstava potrvá do konce roku. 

22127

Krytý bazén
Krytý bazén bude pro veřejnost otevřen v sobotu i v neděli od 14.00 do 18.00 hodin. Aktuální informace na www.spozam.cz.

-jam-

 

 

 

 

odebírejte přes RSS