Kam o víkendu? Na výstavy, na pouť či za sportem?

6. 9. 2018 · 1 minuta čtení · 3 fotografie · 1 video

Víkend před námi a s ním i několik různorodých nabídek, jak strávit volný čas.

Výstava Hustopeče před 100 lety

Městské muzeum a galerie zve na výstavu s názvem Hustopeče před 100 lety. Zhlédnout ji můžete o víkendu vždy od 13.00 do 17.00 hodin v domě U Synků. Výstava je prodloužena až do 7. října.

32496


Sto let od vzniku Československa

Výstavu s podobným tématem si připravila i Městská knihovna Hustopeče, kde v době provozní doby knihovny můžete do 14. září shlédnout staré tiskopisy, pohlednice, poštovní známky, fotografie, obrazy, mapy, plakáty, bankovky, dokument o roce 1989 a mnoho dalšího. Odnést si můžete i brožuru mapující stoletou historii země.Pouť na Zlatou sobotu do Žarošic

Farnost Hustopeče srdečně zve na pěší či autobusovou pouť na Zlatou sobotu do Žarošic v sobotu 8. září. V 9:00 odchází pěší poutníci od kostela v Hustopečích a v 14:30 odjíždí autobus z nádraží a od nemocnice. V Žarošicích je připraven bohatý program, který vyvrcholí hlavní bohoslužbou s kardinálem Dominikem Dukou. Po ní bude následovat světelný průvod se sochami, do kterého budou zapojení i krojovaní z Hustopečí, a svátostné požehnání.

32497


Fotbalový turnaj

V neděli 9. září se na sportovním stadionu utkají týmy mladší a starší přípravky z celého okresu na fotbalovém turnaji Žijeme hrou. Začátek turnaje je v 9.30 dopoledne.

32498


Letní koupaliště

Letní koupaliště bude otevřeno podle klimatických podmínek. Otevírací doba se každý den aktualizuje. Sledujte webové stránky www.spozam.cz nebo facebook.

-nov-

odebírejte přes RSS