Kam o víkendu? Naposledy na divadlo U Synků nebo do některého z otevřených sklepů

19. 7. 2019 · 1 minuta čtení · 3 fotografie
Téma VínoKultura

Už máte plán na víkend? Zveme vás do divadla, na výstavu i do otevřených sklepů.
Divadelní festival Pod širým nebem
Letní divadelní festival v domě U Synků ukončí svůj letošní program představením Ženu nebo život. Představení pojednává o tom, co má udělat manžel, který zjistí, že ho jeho manželka podvádí. Může svého soka sám zabít jako v romantických dobách. Může ho nechat zabít, jak se to dělá v dnešní „akční době“. Nebo mu může oplatit stejnou mincí: totiž na oplátku svést jeho věrnou ženu. Začátek ve 20.30 hodin. Po představení zahraje CM Mládí a ochutnat můžete vína z Vinařství Prchal.
43429
Letní otevřené sklepy
Letní otevřené sklepy v Hustopečích jsou oblíbeným prázdninovým festivalem vyhledávaným milovníky vína. Do akce se každý den zapojí dva sklepy. Vinaři je otevřou vždy v 18.00 a zavřou nejdříve v 21.00 hodin. Pro skupiny (více než 20 osob) je nutná telefonická domluva. Užijte si léto v Hustopečích se sklenkou dobrého vína!

Pátek 19. července
U Vrbů /ulice Herbenova/
U Konečných /ulice Vinařská/

Sobota 20. července
Vinařství Václav /ulice Na Hradbách/
U Stehlíků /ulice Vinařská/

Neděle 21. července
Vinařství Starý vrch /ulice Havlíčkova/
U Juráků /ulice Na Hradbách/
43432

Výstava v muzeu
Městské muzeum a galerie Hustopeče srdečně zve na výstavu ke 100. výročí založení gymnázia v Hustopečích, kterou pořádá spolu s Gymnáziem T. G. Masaryka v Hustopečích. Výstava potrvá do 1. září 2019. Otevřeno je v sobotu a v neděli od 13.00 do 17.00 hodin.
43431

 

odebírejte přes RSS